Cóż, Witajcie łowcy domów! Natknąłem się na nasz mały zakątek Internetu, prawda? Jesteś we właściwym miejscu, jeśli jesteś na polowanie na mieszkania i apartamenty w Bechichi, Czarnogóra. Przy okazji, nie wstydź się krzyczeć do nas o więcej ofert. Mamy o wiele więcej, skąd pochodzą, tylko czekając na ich idealne dopasowanie!

Teraz, o cenach w tym słodkim miejscu o nazwie Bechichi. Średnie ceny mieszkań i mieszkań tutaj nie są w połowie złe. Wcale nie! Aby uzyskać dobry rozmiar podkładki, możesz patrzeć na około 100 000 do 150 000 euro. Kompaktowe mieszkania są zwykle mniejsze, zaczynając od około 50 000 euro. Nie za obskurne, co? Zwłaszcza biorąc pod uwagę lokalizację! Nie znajdziesz lepszego stosunku jakości do ceny gdzie indziej, obiecaj.
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 240

3 pokoje mieszkanie w centrum Becici 5 min od plaży
  • Nowy dom
Nowy widok na morze 45 m2 studio w Becici z tarasem
  • Balkon

                        


Posiadanie własnego miejsca w Bechichi? Mówimy o uosobieniu solidnej inwestycji. Wartości nieruchomości tutaj odnotowały stały wzrost z roku na rok. Poza tym to miejsce, które z dumą nazwałbyś domem, wiesz?

Bechichi, kolego, to dość chłodne miejsce. Spokojny, piękny i blisko oszałamiającego Morza Adriatyckiego... nie ma nic lepszego! I hej, to nie tylko dobry wygląd. Miejscowi są przyjaźni, a scena kulinarna nie jest zbyt odrapana - mam na myśli, kto nie lubi dobrego jedzenia, prawda?

Jeśli chodzi o zgiełk, centrum miasta jest pełne tętniących życiem rynków, kawiarnie i lokalne spotkania, jeśli lubisz takie rzeczy. A jeśli jesteś kujonem ciekawostek, takim jak ja, oto dodatkowy fakt – Bechichi ma jedno z najstarszych drzew oliwnych na świecie. Co powiesz na rozpoczęcie rozmowy!

W porządku, wróć do nas. Tutaj w naszej agencji, jesteśmy dumni z tego, że zabieramy wszystkie kłopoty z polowaniem na dom. Zajmujemy się wszystkimi kłopotliwymi negocjacjami, papierkową robotą i tym podobnymi. Zdejmij zmartwienie z talerza, że tak powiem. Jak to, co słyszysz? Daj okrzyk, i daj nam znać, jeśli chcesz zobaczyć więcej ofert lub masz ochotę odwiedzić.

W porządku kolego, to wszystko ode mnie na razie. Pamiętaj, Bechichi jest tam, gdzie jest. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć idealną podkładkę w tym ukrytym klejnocie Czarnogóry. Więc nie bądź obcy, daj nam krzyk! Prime nieruchomości czeka!