Hej, wylądowałeś we właściwym miejscu, jeśli polujesz na idealne mieszkania i apartamenty w spokojnej okolicy Sveti Stefan w Czarnogórze. Twoja wymarzona siedziba to tylko jedno kliknięcie, kolego! Po prostu napisz do nas, a my połączymy Cię z wieloma nieodpartymi ofertami nieruchomości.

Kręci się głową, jeśli chodzi o ceny, co? Nie przejmuj się. Możesz zdobyć modne mieszkanie lub mieszkanie w malowniczym Sveti Stefan od około 2000 do 5000 euro za metr kwadratowy. Nie tak strome jak na kawałek Europejskiego raju! Ceny mogą się nieco różnić w zależności od lokalizacji i oferowanych udogodnień.
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 224

Mieszkanie na Sveti Stefan 110 m2 z widokiem na morze na sprzedaż
  • W pobliżu morza
Umeblowane dwupokojowe mieszkanie 58m2 w Budva
  • Parking

              


Posiadanie małego kawałka Sveti Stefan to nie tylko mieszkanie lub mieszkanie, kupujesz wyjątkowy, wyluzowany styl życia. Wyobraź sobie, że budzisz się z panoramicznym widokiem na morze, przygotowujesz śniadanie w nowoczesnej kuchni, a następnie odpoczywasz na własnym balkonie – brzmi super, prawda? I dobra wiadomość, własność domu w Czarnogórze oznacza, że możesz ubiegać się o pozwolenie na pobyt. Poręczny!

Mówiąc o Sveti Stefanie, nie zwlekamy, gdy mówimy, że to absolutny klejnot. Jest położony na małej wysepce na oszałamiającym wybrzeżu Adriatyku Czarnogóry i przepełniony uroczymi brukowanymi uliczkami. Jeśli jesteś miłośnikiem historii, do odkrycia jest XV-wieczna ufortyfikowana Wioska. Jeśli chodzi o słońce i morze, cóż, tutejsze plaże mają umrzeć. O, Czy wspominaliśmy, że Sveti Stefan jest ulubioną kryjówką celebrytów z listy a? Porozmawiaj o ocieraniu ramion z bogatymi i sławnymi!

Wreszcie, przejdźmy do tego, jak możemy sprawić, by Twoje marzenia o nieruchomościach stały się rzeczywistością. Oferujemy kompleksowe usługi - od wyszukiwania nieruchomości – wycieczek, negocjacji, kontroli prawnych, nazywasz to, robimy to. Chcesz uzyskać ekskluzywny wgląd w nasze oferty lub chcesz zrobić kolejny krok bliżej posiadania wymarzonego mieszkania lub mieszkania? Wszyscy jesteśmy uszami i tutaj, aby pomóc! Daj nam dzwonek, a my zajmiemy się resztą.

Więc masz to, Sveti Stefan czeka na Ciebie. A teraz, co powiesz na zapakowanie wymarzonego mieszkania lub Twojego mieszkania?