Hej tam! Witamy wszystkich uroczych ludzi polujących na najbardziej wymarzone mieszkania i apartamenty w sercu Budvy w Czarnogórze. Och, nie wstydź się teraz, zanurkuj i przepłyń przez naszą bogatą kolekcję nieruchomości. I pamiętaj, jeśli nie możesz od razu znaleźć idealnego domu, po prostu krzycz do nas, a my wyślemy więcej opcji bezpośrednio do twojej skrzynki odbiorczej.

W porządku, porozmawiajmy o liczbach, dobrze? Średnio chcesz wydać około 2000 do 3000 euro za metr kwadratowy mieszkania w Budvie. Pewnie, to trochę drogie, ale całkowicie warto, obiecuję. Luksusowe mieszkania w centrum mogą kosztować nieco więcej, jak do 5000 €za metr kwadratowy. Szczegóły, prawda? Ale oczywiście cena towarzyszy niektórym niesamowitym funkcjom, wyposażonym, dopóki nie pękną w szwach z klasą i wygodą.
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-21 pokaz 93

Nowe studio w nowym budynku w Budvie
  • Meble
Nowe studio w nowym budynku w Budvie

Budva

  • Pokoje 1
  • Powierzchnia 19 m2
Mieszkanie 42 m2 w Budva z widokiem na zielony park
  • Balkon
Dream duplex z widokiem na morze w pięknej Budvie
  • Parking

                        


Kupno mieszkania lub mieszkania w Budvie jest jak złapanie złotej gęsi. Nie żartuj. Po pierwsze, możesz cieszyć się krakersem inwestycji. Wartości nieruchomości zawsze rosną tutaj. Dostajesz double dip-stałe miejsce na wakacje i spinner pieniędzy, ponieważ możesz wynająć miejsce, gdy nie ma cię w pobliżu. To wygrana-wygrana, najlepsze z obu światów. Koniec z przeciąganiem stóp, amigo.

Przejdźmy teraz do Budvy. Ooh la la, gdzie mam zacząć? To piękna piłka na wybrzeżu Czarnogóry. Przygotuj się na zapierające dech w piersiach plaże, skąpane w słońcu klify i porywające życie nocne. Przygotuj się na niekończące się lato, bo Budva szczyci się 270 słonecznymi dniami. Żyjesz w sercu historii, ze starym miastem randki z powrotem do V wieku. To nie tylko pocztówka z raju. Żyje, pulsuje energią chwili. Na pewno jest wisienką na torcie!

Nasza agencja jest twoim punktem kompleksowej obsługi, zapewniającym ci zwrot pieniędzy za złotówki i nie tylko. Zamiatamy każdy zakamarek Budvy w poszukiwaniu ofert i synchronizujemy je bezpośrednio z Twoim urządzeniem. Nie tylko rozmawiamy tutaj na czacie, oferujemy niestandardowe plany w oparciu o twój budżet i preferencje. I pamiętaj, że jesteśmy tutaj, aby cię uporządkować. Więc podejdź! Przygotuj się na ciekawą przygodę w polowaniu na dom w magicznej okolicy Budvy. Nie mogę się doczekać, aby usłyszeć od was wkrótce, ludzie! Chodźmy pękanie i znaleźć kawałek raju w Budvie. Niech toczą się dobre czasy!