Witam! Jeśli szukasz mieszkań i apartamentów w Pržno w Czarnogórze, zdecydowanie jesteś we właściwym miejscu. Czeka na Ciebie mnóstwo opcji. Więc po co się kręcisz? Wskocz na nasze oferty lub jeszcze lepiej, skontaktuj się z nami od razu, abyśmy mogli połączyć cię z bardziej ekskluzywnymi ofertami mieszkań i apartamentów w pięknym Pržnie.

Przechodząc do części moolah, porozmawiajmy o średnich cenach w Pržno. Oczywiście może się to różnić w zależności od wielu rzeczy, takich jak rozmiar, lokalizacja, udogodnienia i cały ten jazz. Ale na boisku, patrzysz na gdzieś od 150 000 do 350 000 euro na mieszkania i mieszkania tutaj. I zaufaj mi, to jest całkowicie warte każdego grosza!
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 87

2 pokoje mieszkanie w Przno nad morzem na sprzedaż
  • Nowy dom
Sea close luxury 26 m2 studio w Rafailovići, świetna inwestycja
  • Pierwsza linia
3 pokoje mieszkanie w centrum Becici 5 min od plaży
  • Nowy dom
Nowy widok na morze 45 m2 studio w Becici z tarasem
  • Weź udział

                   


Jak mówią, posiadanie kawałka nieruchomości jest jak posiadanie kawałka przyszłości. A żeby mieć miejsce w Pržnie, o rany, będziesz się chwalić znajomym. Prestiż posiadania mieszkań i mieszkań tutaj, poczucie przynależności, które dostajesz, jest po prostu zbyt dobre. Nie wspominając o tym, że jest to solidna inwestycja, która z pewnością sprawi, że saldo Twojego banku będzie uśmiechnięte.

Ale jak to naprawdę jest w Pržnie? Cóż, powiem ci, to jak wejście na pocztówkę. Pržno to malownicza wioska rybacka z krystalicznie czystą wodą, bujną zielenią i spokojnymi brukowanymi uliczkami. Klimat społeczności tutaj uzależnia i nigdy nie brakuje rzeczy do zrobienia. Ciesz się zajęciami na świeżym powietrzu, delektuj się lokalną kuchnią lub po prostu zrelaksuj się i rozkoszuj się spektakularnymi widokami. To naprawdę sen. Czy wspominałem o oszałamiającym, zabytkowym klasztorze Praskvica? To hipnotyzujący widok i jest właśnie tutaj, w Pržnie!

Jeśli chcesz stać się częścią tego, daj nam krzyk! Nie jesteśmy tylko agencją nieruchomości, jesteśmy twoim przewodnikiem po idealnym domu w Pržnie. Oferujemy spersonalizowane usługi, doradztwo finansowe, i upewnij się, że przejście jest tak płynne jak masło. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej ofert mieszkań i mieszkań w Pržno i umów się na wizytę. Musisz doświadczyć tego piękna z pierwszej ręki, prawda? Wskakuj, szybko!