Hej tam! Szukasz zmiany scenerii? Jesteś we właściwym miejscu, jeśli polujesz na mieszkania i apartamenty w Tivat, Czarnogóra. Poważnie, nie ma czasu jak teraźniejszość, prawda? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie słodką ofertę.

A teraz porozmawiajmy o cenach nieruchomości w Tivat, dobrze? Średnio zdobycie mieszkania lub mieszkania może kosztować od 1800 do 2500 euro za metr kwadratowy. Nieźle, co? Zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę magię śródziemnomorską, którą otrzymujesz w zamian.
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach

1-20 pokaz 125

Penthouse 180 m2 w Tivat z przepięknym widokiem na morze
  • Weź udział
Słoneczne mieszkanie 62,5 m2 w Tivat w nowym domu
  • Balkon

                        


Więc myślisz o posiadaniu mieszkania w Tivat? Dobra decyzja, kolego! Proces prawny to bułka z masłem. Poważnie, jest bardziej zorganizowany niż Szwajcarska Fabryka zegarków. Ponadto posiadanie nieruchomości oznacza, że masz dożywotni bilet na malownicze wybrzeże Czarnogóry i kwitnącą scenę kulturalną.

Zastanawiasz się, o co chodzi z Tivatem? To kompletna uczta, Słoneczko. Położony w Zatoce Kotorskiej, Tivat to ukryty klejnot wybrzeża Adriatyku Czarnogóry. To chłodne miejsce, wystarczająco małe, by być intymnym, ale pełne charyzmy. I zgadnij, co jest bardzo fajne? Tivat jest domem dla Porto Montenegro, Słynnej Luksusowej przystani. Zgadza się, rozmawiamy o jachtach prosto z Twojego balkonu!

Co my, Agencja nieruchomości ace, możemy dla ciebie zrobić? Raczej czego nie możemy zrobić, prawda? Poprowadzimy Cię przez każdy etap podróży w poszukiwaniu domu. Masz pytania? Mamy odpowiedzi. Chcesz zobaczyć kilka opcji? Mamy oferty gorętsze niż świeżo upieczony chleb. Na co czekasz? Skontaktuj się z nami już dziś, aby zwiedzić najlepsze apartamenty i mieszkania Tivat.

No i proszę, kolego. To Tivat, apartamenty i wszystko w skrócie. Nie tylko sprzedajemy Ci nieruchomość tutaj, zapraszamy Cię do bycia częścią społeczności, aby doświadczyć prawdziwej istoty czarnogórskiego życia. Daj mu wir, to będzie niezła przejażdżka. Czekamy na wiadomość od Ciebie!