Hej tam! Widzimy, że polujesz na rozbijające mieszkanie lub mieszkanie w Kavač w Czarnogórze. Mamy kilka fantastycznych nieruchomości, które po prostu musisz sprawdzić. Nie zwlekaj, napisz do nas i uzyskać więcej groovy oferty na mieszkania i apartamenty w tym niesamowitym małym klejnotem, Kavač. Czujesz już szum? Wystarczy jedno kliknięcie, aby znaleźć dom swoich marzeń.

Teraz, mówiąc o pieniądzach, średnia cena na tych podkładkach zależy od wielkości i lokalizacji. Mniejsze mieszkania zazwyczaj kosztują około 1000 euro za metr kwadratowy, podczas gdy większe, bardziej snazzier osiągają szczyt około 1500 euro za metr kwadratowy. Oczywiście zawsze jest miejsce na negocjacje, więc nie zniechęcaj się. Jesteśmy tutaj, aby uzyskać najlepszą ofertę.
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach

1-20 pokaz 26

Nowy dwupokojowy apartament w Muo Kotor z widokiem na morze
  • W pobliżu morza
Widok na morze wymarzony Apartament 67 m2 w Kotorze z balkonem
  • W pobliżu morza
Uroczy dwupoziomowy 60 m2 w zabytkowym Starym Mieście w Kotorze
  • W pobliżu morza
Pierwsze piętro studio 17.89м2 plus antresola plus patio
  • Weź udział
3 sypialnie mieszkanie w Kotorze 100 m2 na sprzedaż
  • Parking

                   


Bądźmy prawdziwi, posiadanie miejsca w Kavaču to niezły Kop. Nie tylko będziesz miał dom w jednym z najpiękniejszych miejsc w Czarnogórze, ale także masz wspaniały potencjał inwestycyjny. Kavač to urocze miejsce, a jego Rynek nieruchomości jest teraz gorący jak pieprz!

Mieszkasz w Kavač? Czeka cię uczta, przyjacielu! To połączenie uroku starego świata i nowoczesnych udogodnień - idealne, jeśli pragniesz wyluzowanego stylu życia. Zdjęcie popijając espresso w przytulnej lokalnej kawiarni, lub długie spacery po malowniczych szlakach. I trzymaj się kapeluszy, miłośników historii, " bo jesteś tylko rzut kamieniem od niesamowitych zabytków, takich jak starożytne miasto Kotor. To dodatkowy bonus i podniecenie!

W porządku, przejdźmy do nakrętek i śrub naszych usług agencyjnych. Oferujemy szeroki zakres ofert nieruchomości, wycieczki do domu, i pomoc w negocjacjach, aby Twoja podróż do zakupu domu była dziecinnie prosta. Jesteśmy twój one-stop-shop dla mieszkań i apartamentów w Kavač. Co cię powstrzymuje? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać najnowsze oferty lub umówić się na wizytę już teraz!

Po prostu przyjazne szturchnięcie, wykonaj bezczelne podwójne sprawdzenie przed wydrukowaniem tekstu i wrzuceniem go do prezentacji lub gdziekolwiek indziej. Wszyscy czasami się wślizgują, a Gremliny gramatyczne wchodzą. Dasz radę, Mistrzu! Idź, wstrząśnij rynkiem nieruchomości Kavača!