Witam! Więc chcesz zanurzyć się w tętniącym życiem świecie nieruchomości Donja Lastva w Czarnogórze, co? Doskonały wybór, przyjacielu! Donja Lastva ma mnóstwo kuszących mieszkań i apartamentów, które są gotowe i czekają na Ciebie. Nie wahaj się na kleszcza-skontaktuj się z nami, a my odpalimy kilka słodkich ofert pronto!

W porządku, kiedy mówimy o cenach, Donja Lastva jest dzieckiem plakatu dla niedrogiego luksusu. Przeciętne mieszkanie lub mieszkanie kosztuje od 200 000 do 300 000 euro. Tak, dobrze to słyszałeś-raj na ziemi przy okazji. Ceny mogą się zmieniać w zależności od różnych czynników, takich jak lokalizacja, widok i rozmiar, ale hej, oferowana tutaj jakość życia jest bezcenna.
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 74

Przytulne umeblowane mieszkanie 50 m2 kroków od morza w Tivat
  • Parking
Luxury two bedrooms Beachside condo 63 м2 z tarasem i ogrodem
  • Nowy dom
Urocze studio 38 m2 w Tivat blisko Porto Montenegro
  • Parking
Dwupokojowe mieszkanie 60.83м2 na penthouse z widokiem na morze
  • Widok na morze
Apartament-studio 21м2 na penthouse z widokiem na morze
  • Widok na morze

                             


Teraz posiadanie nieruchomości w Donja Lastva jest jak trzymanie złotej gęsi. To miejsce jest gorącym rynkiem nieruchomości i to nie tylko dla mieszkańców, ale także międzynarodowych inwestorów. Z biegiem lat zaobserwowaliśmy znaczny wzrost popytu. Tak więc, kiedy szkopujesz tutaj mieszkanie lub mieszkanie, nie tylko kupujesz dom, inwestujesz w styl życia.

Donja Lastva? To absolutny klejnot, kolego! Położony u podnóża majestatycznej góry Vrmac i całujący spokojne brzegi zatoki Boka, to miejsce ma wszystko. Urocze kawiarnie, urocze restauracje, spokojne plaże, Strefa nadmorska tylko dla pieszych, i nie wspominając o corocznej Fasinadzie, odwieczna tradycja, w której miejscowi wiosłują na maleńką sztuczną wyspę i wrzucają skały do morza. Rozrywka nie jest bardziej lokalna ani elitarna niż ta! Teraz to wakacje przez cały rok i uczucie jak w domu!

Jeśli chodzi o nas, cóż, jesteśmy Twoim oddanym partnerem w spełnianiu marzeń Donja Lastva. Od pomocy w znalezieniu mieszkania lub mieszkania, które jest na Twojej alei, po obsługę tych brzydko skomplikowanych dokumentów, będziesz mieć naszą pomoc na każdym kroku. Wystarczy, że zadzwonisz do nas, podzielisz się rodzajem domu, który sobie wyobrażasz, a my wpadniemy, aby zmienić twoją wizję w rzeczywistość. Możemy nawet zorganizować szybką wycieczkę na Riwierę Adriatycką, aby osobiście zobaczyć Twoje potencjalne nowe domy.

Więc to jest szufelka. Zanurz się, daj nam okrzyk i zacznijmy tę ekscytującą podróż znalezienia wymarzonego mieszkania lub mieszkania w urokliwym mieście Donja Lastva razem!