Witajcie, przyjaciele! Jeśli szukasz mieszkań i apartamentów w Kotor, Czarnogóra, zgadnij co, trafiłeś w dziesiątkę. Nie zapomnij, jesteśmy tutaj, aby połączyć cię z najlepszymi lokalizacjami w mieście – więc nie wahaj się sięgnąć po bardziej soczyste oferty.

Przejdźmy więc do sedna. Cena mieszkań i mieszkań w Kotorze? Oczywiście może się to różnić, ale średnio szukasz około 2200 Euro za metr kwadratowy za nieruchomość odsprzedażową i do 3000 euro za metr kwadratowy za nową nieruchomość. Przyjazny dla budżetu? Może nie. Warto? Oczywiście!
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 126

Nowy dwupokojowy apartament w Muo Kotor z widokiem na morze
  • W pobliżu morza
Uroczy dwupoziomowy 60 m2 w zabytkowym Starym Mieście w Kotorze
  • W pobliżu morza

                   


Posiadanie miejsca w Kotorze to absolutny dreszczyk emocji, ludzie. Nie tylko dostajesz Mały raj na wybrzeżu Adriatyku, ale także inwestycję, która może się opłacić. Dzięki stale rosnącej popularności Rynek nieruchomości w Kotorze kwitnie. Mieszkanie w tym pięknym mieście rzadko pozostanie puste, jeśli zdecydujesz się je wynająć po powrocie do domu.

Wchodząc do Kotoru czujesz, że cofnąłeś się w czasie. To średniowieczne miasto, ze swoim nadmorskim urokiem i starymi kamiennymi domami, jest prosto z bajki. Nie zapominając o niesamowitej kuchni, przysięgam, jeśli próbowałeś ich prosciutto lub sera, nie będziesz chciał wychodzić! I nie zaczynajmy nawet od życia nocnego, tętniącego życiem i energicznego, to coś, czego zazdrościłby Errol Flynn.

A więc o naszych usługach. Robimy to wszystko, ludzie. Szukaj, negocjacje—Papierkowa robota - nazwij to. Z przyjemnością zaoferujemy Ci usługę dostosowaną do Twoich potrzeb. Potrzebujesz listy mieszkań i apartamentów? Jesteśmy na to. Chcesz zaplanować wizyty w kilku miejscach? Załatwione. Wystarczy dotknąć tego przycisku kontaktu, a my zajmiemy się resztą.

Więc widzisz, znalezienie wymarzonego mieszkania lub mieszkania w Kotorze jest tak proste, jak ciasto, gdy masz nas w swoim zespole. Teraz pamiętaj, aby skontaktować się z tymi smacznymi ofertami, aby zacząć wlewać.

Odpręż się, zrelaksuj i sprawmy magię. Wkrótce popijamy trochę zimnego Nikšićko Pivo w swoim nowym mieszkaniu w Kotorze, podziwiając oszałamiający widok Zatoki. Brzmi jak plan, co? Zróbmy to!