Miło cię tu widzieć! Musisz polować na marzycielski Dom wakacyjny, a może planować duży ruch do baru, Czarnogóra. Czy to miejsce nie jest klejnotem? Jeśli nie możesz przestać fantazjować o pluszowych domach i luksusowych willach w barze, to kolego, jesteś we właściwym miejscu! Pozwala rozpocząć swoją ekscytującą podróż tutaj. Potrzebujesz więcej opcji? Po prostu skontaktuj się z nami, i zaufaj mi, Obsyp Cię mnóstwem wspaniałych domów i willi w barze.

Możesz teraz pomyśleć, ile to mnie będzie kosztować? Cóż, powiem ci, Bar nie jest najdroższym miejscem na wybrzeżu Adriatyku. Średnia cena willi lub domu w barze waha się około 150 000 €-350 000€. może być odrobinę niższa, może być wyższa, co w dużej mierze zależy od lokalizacji i stanu nieruchomości. Ale poważnie, dla uroczego domu tuż nad morzem, nie jest to słodka okazja?
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 164

Nowy dom w Shushan z widokiem 1 km od morza
  • Parking
Nowa willa 205 m2 w barze z widokiem na morze
  • Parking

                             


Nie wszystko poważne, ale posiadanie domu lub willi w barze oznacza nie tylko wakacje w dobrym stylu, ale także, jest to doskonała szansa na lukratywny dochód z wynajmu. Wyobraź sobie stale rosnących turystów przybywających każdego lata, potrzebujących przytulnego miejsca na wakacje. To może być twoja willa, w której malują balsam do opalania. Jeśli jesteś na to gotowy, możemy bardziej dla Ciebie rozbić ten aspekt!

Bar, O rany! To mniej miasto, naprawdę, i bardziej jak jeden ogromny chłód. Słońce uśmiecha się prawie 270 dni w roku, jest to idealne miejsce dla miłośników słońca. Dodatkowo, z zapierającym dech w piersiach pięknym Morzem Adriatyckim z jednej strony i surowymi górami z drugiej, każdy widok jest godny pocztówki. A czy wspomniałem, że Bar jest domem dla najstarszego drzewa oliwnego na świecie? To prawda; rozmawiali ponad 2000 lat. Mów o zakorzenieniu się w historii!

Teraz, musisz myśleć, co z tego dla nas? Cóż, oprócz tego, że jesteś przyjaznym Guru nieruchomości w sąsiedztwie, oferujemy również usługi, takie jak wsparcie prawne, zarządzanie nieruchomościami, a nawet usługi remontowe. Więc, w zasadzie, były one-stop-shop dla wszystkich potrzeb nieruchomości w barze. Chcesz sprawdzić więcej ofert, a nawet planujesz wizytę w nieruchomości? Wszystko co musisz zrobić, to buzz nas, i dobrze dostać to wszystko sortowane.

Więc, mój przyjacielu, mamy dużo w sklepie, a Bar jest gotowy i czeka. Gotowy do nurkowania? Byli absolutnie podekscytowani, aby pomóc ci w tej podróży. I zaufaj mi, nie ma wystarczająco wysokiej góry ani willi zbyt luksusowej, ale nie wspinamy się ani nie znajdziemy jej dla Ciebie. Niech twoje marzenie stanie się rzeczywistością. Uczyńmy cię szczęśliwym właścicielem domu do wynajęcia w kuszącym mieście Bar, Czarnogóra!