Hej tam! Chcesz zasadzić swoje korzenie w Shushan, Czarnogóra? Jesteś we właściwym miejscu. Mamy genialny line-up domów i willi tylko czeka na zwiedzanie. Poświęć chwilę i zastrzel nam prośbę. Chętnie prześlemy dodatkowe oferty. Twój wymarzony dom czeka na Ciebie w Shushan.

Porozmawiajmy teraz o cenach. Średnio szukasz około 250 000 do 1 miliona euro na willę lub dom Tutaj w Shushan. Większe i pluszowe domy oczywiście biegną na wyższym końcu. Wszystko zależy od tego, czego szukasz – przytulnego i osobliwego lub wspaniałego i luksusowego.
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 164

Nowa willa-dom w Bar w malowniczej okolicy w sosnowym gaju
  • Widok na morze
Willa w zielonym pasie, bar z basenem nad morzem z sosny
  • Weź udział

                             


Posiadanie domu lub willi w Shushan, powiem ci, to jak życie we śnie. Kto nie byłby zachwycony posiadaniem ładnej nieruchomości z majestatycznymi widokami na góry lub widokiem na spokojne morze Adriatyckie? Poza tym jest coś fajnego w posiadaniu własnego miejsca, prawda?

Shushan też nie jest tylko ładną buzią. Ma tę wyluzowaną, szczęśliwą atmosferę, która jest tak atrakcyjna. Skąpane w słońcu plaże, ciepli mieszkańcy, świeże owoce morza – to wszystko część pakietu. I zgadnij co? Mają tę nikczemną jaskinię zwaną jaskinią Lipa. Porozmawiaj o ukrytym klejnocie!

W każdym razie wróć do nas-chcemy pomóc Ci znaleźć kawałek raju w Shushan. Nasz oddany zespół obejmuje wszystkie bazy, Od wyszukiwania i kontroli nieruchomości po NEGOCJACJE i finalizację transakcji. Mamy Twoje plecy, więc nie wahaj się sięgnąć po aktualną listę domów i willi lub umówić się na wizytę. Przekręcimy Ci je tak szybko, że kręci ci się w głowie.

Podsumowując, jeśli szukasz wyluzowanego stylu życia w miejscu, w którym spotykają się morze i góry, rozważ Shushan. Nie wierz mi na słowo, przyjdź i przekonaj się sam! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub ofert. Obiecuję, że jesteśmy całkiem fajni w pracy i mamy kilka naprawdę ładnych domów i willi do pokazania. Chcemy, aby Twoje marzenie o życiu w Shushan stało się rzeczywistością! Na co czekasz, kolego? Zróbmy to!