Witajcie, ludzie! Jeśli szukasz domów i willi w Brca w Czarnogórze, cóż, dotarłeś do idealnego miejsca. Poświęć chwilę, przejrzyj nasz oszałamiający wybór. Chcesz więcej? Nasz oddany zespół jest zawsze gotowy do dostarczenia dodatkowych ofert. Heck, możesz po prostu znaleźć swój wymarzony dom właśnie tutaj, w Brca!

Dobra, porozmawiajmy o moolah. Średnio domy i wille w Brca mogą kosztować od 200 000 do 800 000 euro. Nie możesz owinąć głowy wokół niego? Wyobraź sobie to-wspaniałe widoki, wykwintne domy, niesamowity stosunek jakości do ceny. Czego w tym nie kochać?
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 39

Nowa willa-dom w Bar w malowniczej okolicy w sosnowym gaju
  • Pierwsza linia
Willa w zielonym pasie, bar z basenem nad morzem z sosny
  • Weź udział
Dom ID=945
Dom ID=945

Mrchele

  • Pokoje 0
  • Powierzchnia 140 m2

                        


Teraz posiadanie domu lub willi w Brca to nic innego jak zdobycie jackpota. Trochę niebieski? Mamy to. Głód przygody? Jest Twój. Szukasz spokojnego, spokojnego otoczenia? Bingo! Brca to idealna mikstura luksusowego życia i wyluzowanego stylu życia, wszystko w jednym.

Brca, cóż, to prawdziwy ogłuszacz! Położone między górami a morzem, to urocze miasteczko oferuje życie tak pyszne, jak ich lokalna kuchnia. Chwyć plasterek szynki, sera lub oliwek, zanurz się w hipnotyzujących widokach, a wkrótce będziesz żył w sposób Brca. Czy wspominałem o niesamowicie pięknym jeziorze Szkoder w pobliżu? Tak, to dawka natury, która Cię oczaruje!

Nasza agencja? Jesteśmy niesamowici! Pomożemy Ci wspiąć się po drabinie nieruchomości w Brca bez zerwania potu. Oferujemy spersonalizowaną obsługę, porady ekspertów, a nawet zorganizujemy oglądanie domu. Szukasz tego wymarzonego zakwaterowania? Skontaktuj się z nami i zacznijmy toczyć piłkę.

Więc macie to, ludzie. Wszystko, co musisz wiedzieć o domach i willach w Brca. Gotowy, aby zrobić kolejny krok w kierunku posiadania wspaniałej czarnogórskiej nieruchomości? Daj nam buzz, napisz do nas, i pozwól nam olśnić cię naszymi ofertami. Pamiętaj, że Twój wymarzony dom w Brca jest w zasięgu ręki!