Witam! Jeśli szukasz fantastycznego domu lub willi w przepięknym Sutomore w Czarnogórze, masz szczęście. Mamy piękną kolekcję nieruchomości, które tylko czekają na odkrycie. Poważnie, to jak Świąteczny poranek dla nieruchomości! Więc nie wahaj się i sięgnij po jeszcze więcej opcji. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć idealne dopasowanie.

Teraz, jak zapewne wiesz, lokalizacja dyktuje cenę, a Sutomore nie jest wyjątkiem. Średnio można oczekiwać, że koszt standardowej willi wyniesie od 220 000 do 380 000 euro, podczas gdy domy mogą spaść od 90 000 do 150 000 euro. Oczywiście ceny te mogą się zmieniać w zależności od takich czynników, jak rozmiar, lokalizacja, a nawet widok. Tak więc, jeśli pracujesz z określonym budżetem, daj mi krzyk i zobaczmy, co możemy znaleźć!
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 138

Uroczy dom w Sutomore, świetna okazja
 • Parking
Uroczy dom w Sutomore, świetna okazja

Sutomore

 • Pokoje 0
 • Powierzchnia 104 m2
Czteropokojowy dom w scenic Sutomore-najniższa cena
 • Weź udział
Uroczy dom 160m2 w Sutomore z ogrodem
 • Meble
Uroczy dom 160m2 w Sutomore z ogrodem

Sutomore

 • Pokoje 0
 • Powierzchnia 160 m2
Mały dom w Sutomore 900 od morza
 • Widok na morze
Mały dom w Sutomore 900 od morza

Sutomore

 • Pokoje 2
 • Powierzchnia 40 m2
3 piętrowy dom z widokiem na morze w Sutomore
 • Widok na morze
Mały zalegalizowany Dom 105 m2 w Sutomore z widokiem na morze
 • Widok na morze

                             


Posiadanie domu lub willi w Sutomore-to jak spełnienie marzeń. Obudź się z widokiem na góry, a następnie udaj się na plażę, aby popływać rano. Plus, miejscowi są przyjaźni,a jedzenie jest przepyszne. Chodzi o styl życia tutaj, chłopaki-kopiąc i żyjąc la dolce vita we własnym małym kawałku raju.

Sutomore, oh Sutomore. Wyobraź sobie życie położone między oszałamiającym Adriatykiem a bujnymi, zielonymi wzgórzami. Sutomore ma tę magiczną mieszankę spokojnego, nadmorskiego życia i tętniącej życiem, energicznej atmosfery. I trzymaj się czapek-jest tam ukryty klejnot zwany "starym drzewem oliwnym", który ma ponad 2000 lat! Więc śmiało, zwiedzaj miasto, oddychaj świeżym morskim powietrzem i pozwól Sutomore oczarować twoje serce.

Na koniec porozmawiajmy o nas. Maniacy nieruchomości, matchmakers domów i willi z Sutomore. Oferujemy pełne usługi agencyjne, obejmujące wszystko, od notowania nieruchomości, prowadzenia wizyt na miejscu, po zamknięcie sprzedaży. Można powiedzieć, że jesteśmy one-stop-shop dla wszystkich potrzeb nieruchomości w Sutomore. Więc nie przegap! Napisz do nas e-mail, Odbierz telefon, lub wpadnij na wizytę. Nie możemy się doczekać, aby pomóc ci rozpocząć tę ekscytującą nową przygodę!

Podsumowując-jeśli szukasz wymarzonej willi lub domu w Sutomore, nie szukaj dalej! Mamy dla ciebie ochronę od aukcji do wizyty, aż w końcu, zamknięcie tej słodkiej, słodkiej umowy. Daj nam krzyk dzisiaj i uczyńmy swoje marzenie rzeczywistością. Zróbmy Ci wspaniały kawałek Sutomore!