Cześć, ludzie! Czy szukasz słodkiej oferty na domy i wille w Krashichi, Czarnogóra? Mamy stos ofert przepełnionych urokiem i potencjałem. Porozmawiajmy o tym, czego szukasz. Buzz nas lub napisz do nas e-mail, a my wyślemy niektóre najwyższej klasy Krashichi Dom i Willa oferuje swój sposób.

A teraz pogadajmy o metkach - nikt nie lubi niespodzianek, prawda? Średnio szukasz odkrztuszania około 200 000 euro za przytulny dom Średniej klasy w Krashichi. Masz ochotę na nieco bardziej szykowną willę? Te dzieci zaczynają około 600 000 euro. Pamiętaj, że te ceny są elastyczne. Trochę targowania się może zobaczyć, jak łapiesz umowę.
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-21 pokaz 36

Malowniczy 3-piętrowy dom w Krasici z widokiem na morze i palmą
  • Weź udział
Nowy dom w Krashichi 30m od morza z panoramicznym widokiem
  • Pierwsza linia
Trzypiętrowy dom w Krasiczynie 120m od morza z panoramicznym widokiem
  • W pobliżu morza
Trzypiętrowy dom w Krasici z widokiem na zatokę Kotor
  • Meble
Ekskluzywna willa na pierwszej linii w Tivat
  • Meble
Ekskluzywna willa na pierwszej linii w Tivat

Donja Lastva

  • Pokoje 3
  • Powierzchnia 138 m2
Dom w Kraszycach 100m od morza w zielonej okolicy
  • Meble

                        


Posiadanie domu lub willi tutaj jest oczywiste, ludzie. Oprócz codziennego rozkoszowania się zapierającym dech w piersiach czarnogórskim pięknem, wskaźniki aprecjacji nieruchomości szybko się wspinają. Plus, jest komfort i wolność, która pochodzi z bycia własnym właścicielem. Nie wspominając o tym, że jeśli masz oko na emeryturę, jest to pozytywnie Gwiezdne miejsce docelowe.

Krashichi? To jak kawałek raju. Położony między szmaragdowymi wzgórzami a lazurowym morzem Adriatyckim, to absolutny ogłuszacz. Lokalne żarcie jest uderzająco dobre, ludzie są przyjaźni, a atmosfera jest wyluzowana jak hamak w delikatnym wietrze. Prawie zapomniałem wspomnieć-mamy kilka imponujących starych kamiennych kościołów wypełnionych po brzegi historią. Nie będziesz potrzebować pocztówki, kiedy tu mieszkasz!

Nasza agencja? Tak, wykonujemy całą pracę nóg, więc nie musisz. Wyszukiwanie nieruchomości, Papierkowa robota,negocjacje, nazwij to. Chcesz poczuć dywany między palcami przed popełnieniem? To też możemy zorganizować. Nie bądź obcy. Napisz do nas, aby uzyskać najnowsze oferty lub umówić się na wizytę w domach i willach w Krashichi. Nie możemy się doczekać, aby pomóc Ci znaleźć nowy dom sweet home!