Witaj, przyjacielu! Szukasz obiektów w mieście enchanting Djenovici, prawda? Jesteś w idealnym miejscu. Mamy fantastyczną kolekcję domów i eleganckich willi, w których twoje serce bije szybciej. Daj nam znać, a my podamy więcej świeżych ofert dostosowanych specjalnie dla ciebie. Djenovici czeka i jest gotowy, by zdobyć twoje serce.

Mówiąc o cenach, urocze miasteczko Djenovici ma coś dla każdej kieszeni, mówię ci. Średnio przytulny dom kosztuje około 300 000 euro. Jeśli Willa jest bardziej w Twoim stylu, być może będziesz musiał wydać około miliona euro. Ładny grosz, tak, ale szczerze mówiąc, za Widok, klimat i czysty luksus tego miejsca, jest wart każdego Błogosławionego centa!
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-3 pokaz 3

              


Teraz posiadanie łóżeczka w Djenovici to nie tylko posiadanie nieruchomości. To jak kupowanie własnego kawałka raju. Domy tutaj oferują ucieczkę od harówki, z bujnymi ogrodami, zabójczymi widokami i słodką śródziemnomorską architekturą. Tymczasem wille...och, te marzycielskie wille! Wszystkie są luksusowymi wykończeniami, prywatnymi basenami i bogactwem, które sprawia, że czujesz się jak gwiazda rocka. Ale uwierz mi, jest w tym o wiele więcej niż tylko ładny wygląd. Masz prawdziwą, przytulną społeczność, na której możesz się oprzeć. Przyczyniasz się również do lokalnej gospodarki. Nie za obskurne, co?

A Djenovici? O rany, co za miasto! Ma historię, ma tajemnicę i charyzmę, która jest prawdziwa. Niezależnie od tego, czy jest to senny klimat wioski, krystalicznie czyste wody zatoki Boka Kotorska, czy pyszna lokalna kuchnia, jest szum o miejscu, które przyciąga cię jak magnes. Ciekawostka: za drzewa cytrusowe można umrzeć. Mówię o pomarańczach, cytrynach, figach - wszystko rośnie na twoim podwórku. Plus, miejscowi są najbardziej przyjaznymi ludźmi, których spotkasz po tej stronie kontynentu.

Teraz o nas. Nie jesteśmy zwykłymi sprzedawcami domów. Nie! Jesteśmy jak twoi kumple z branży nieruchomości. Mamy mnóstwo doświadczenia za pasem i reputację uczciwości i prostolinijności. Niezależnie od tego, czy wystawiasz swoją nieruchomość, organizujesz wizyty, czy papierkową robotę, zapewniamy Ci ochronę. Krzyczeć o szczegóły, lub jeśli masz ochotę na polowanie na mienie. Pamiętaj, że w Djenovici Twój wymarzony dom jest w zasięgu ręki.

Och, i zanim zapomnę, Przynieś swój krem z filtrem! Słońce wydaje się świecić nieco jaśniej. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć cię w sunny Djenovici! Więc śmiało, wskocz na modę. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś. Obiecuję.