Hej, czy szukasz domów i willi w Đuraševići w Czarnogórze? Cóż, masz szczęście, bo o to nam chodzi! Niezależnie od tego, czy jesteś gotowy na zakup od razu, czy po prostu przeglądasz teraz, Odbierz telefon lub napisz do nas e-mail. Mamy kilka zabójczych transakcji, które zrzucą ci skarpetki!

Przejdźmy teraz do mosiężnych pinezek-cen. Posiadanie domu lub willi w sercu Đuraševići nie jest tanie, ale jest warte każdego grosza. Średnio patrzysz na około 2500 euro za metr kwadratowy. Ale hej, nie przejmuj się! Pamiętaj, że inwestujesz w coś więcej niż cegły i zaprawy. Wybierasz lokalizację, styl życia i atmosferę.
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach

1-20 pokaz 32

Invest projekt budowy domu w centrum Tivat
  • Balkon
Panoramiczna luksusowa willa z basenem
  • Nowy dom
Panoramiczna luksusowa willa z basenem

Bogišići

  • Pokoje 6
  • Powierzchnia 260 m2
Budynek mieszkalny w Mazinie 2
  • Nowy dom
Budynek mieszkalny w Mazinie 2

Tivat

  • Pokoje 11
  • Powierzchnia 240 m2
Kamienica w budowie w Tivat na sprzedaż
  • Weź udział
Kamienica w budowie w Tivat na sprzedaż

Tivat

  • Pokoje 3
  • Powierzchnia 120 m2

                             


Wyobraź sobie, że masz własny kawałek Riwiery czarnogórskiej. Możesz wypić poranną kąpiel w Morzu Adriatyckim lub leniwe espresso na przesiąkniętym słońcem tarasie, brzmi ekscytująco? Cóż, posiadanie nieruchomości tutaj nie jest tylko dla superbogatych. Niezależnie od tego, czy myślisz o osiedleniu się, dokonaniu inwestycji, czy zdobyciu odlotowej wakacyjnej podkładki, posiadanie domu lub willi w Đuraševići może być biletem!

Đuraševići, jeśli nie wiedziałeś, to klejnot położony na półwyspie Lustica. To mała wioska, jasne, ale chłopak, czy to pakuje cios. Ma złote plaże, krystalicznie czyste wody i nietkniętą przyrodę. Nie można też zapomnieć o lokalnym żarciu-od świeżych owoców morza po mocne czerwone wino, lokalna kuchnia to spełnienie marzeń smakoszy. AHA, i nie zaczynaj od zapierającego dech w piersiach widoku na Zatokę Kotorską!

Dzwonienie do nas jest jak trafienie w dziesiątkę! Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami z tajnikami rynku nieruchomości Đuraševići. Nasz zespół może pomóc ci na każdym kroku-negocjacje,zakup, dokumentacja, nazwij to. Masz pytania? Po prostu zapytaj! Chcesz zobaczyć nieruchomość? Zrobimy to. Nie chodzi tylko o sprzedaż domów i willi. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć swój własny raj w Đuraševići. Więc idź dalej, zanurz się i skontaktuj się. Twoja wymarzona nieruchomość jest w zasięgu ręki!