Yo ludzie, mam nadzieję, że jesteś gotowy, aby wziąć udział w oszałamiających ofertach nieruchomości! Masz pieniądze, jeśli marzysz o Ziemi w Krashichi w Czarnogórze. Zaufaj nam i po prostu krzyczeć naszą drogę dla niektórych absolutnych pasierbice ofert ziemi tam. Nie chcesz przegapić najgorętszej strefy na czarnogórskiej scenie nieruchomości!

Najpierw pogadajmy o cenach, dobrze? Krashichi nie jest twoim zwykłym miastem, a ceny ziemi to pokazują. Różni się w zależności od miejsca, ale średnio spodziewaj się kaszlu około 10 do 25 euro za metr kwadratowy. Pamiętaj, że to kradzież, jeśli weźmiesz pod uwagę bajeczny krajobraz i mnóstwo potencjału rozwojowego.
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-10 pokaz 10

                        


Pamiętajcie ludzie, posiadanie ziemi w Krashichi to nie tylko ukrywanie brudu pod swoim nazwiskiem. O nie, chodzi o przyjęcie stylu życia, marzenia, przyszłości. Wyobraź sobie to, własną willę, sosnowy ogród, zapierający dech w piersiach widok na Morze Adriatyckie, a może nawet winnicę. To prawdziwy Zaklinacz, ta ziemia jest właścicielem koncertu.

Krashichi, to miejsce, które ma mnóstwo charakteru. Nie jest to jedno z tych fantazyjnych miast życia w dużych miastach, ale to, czego może brakować w tym dziale, NA pewno, jak słońce sprawia, że jest ponad dziesięciokrotnie w uroku i oryginalności. A miejscowi, zapraszająca, ciepła Czarnogórska gościnność jest tak autentyczna, jak to tylko możliwe. AHA i wykop to, Krashichi ma najbardziej kickass wakeboarding park, smack dab w środku zapierającego dech w piersiach krajobrazu. Całkiem fajne, prawda?

Dobra, skupmy się na nas na tiku. Nie chodzi tylko o sprzedaż Ci kawałka ziemi. Bardziej lubimy wprowadzać Cię w zupełnie nowy sposób życia. Przeprowadzamy Cię przez każdy krok, papierkową robotę, opłaty, podatki, legalne mumbo jumbo, nazwij to. Twoim zadaniem jest po prostu zakochać się w tym miejscu, my zajmiemy się resztą. Chcesz więc zapoznać się z efektownymi listami gruntów lub wybrać się na małą wycieczkę? Po prostu daj nam krzyk, mamy Twoje plecy!

Proszę bardzo, Słoneczko. Krashichi ' s land czeka na Ciebie. Więc wpadnij do naszej agencji i spełnijmy te marzenia, dobrze? Z tym czarem Czarnogóry powrót do miejskiego życia będzie nieco trudniejszy, niż się spodziewałeś. Zapnij pasy na przejażdżkę, to będzie piekielna podróż!