Hej, miłośnicy ziemi! Więc masz oczy skierowane na błyszczące brzegi Tivatu w Czarnogórze, co? Cóż, z pewnością masz nienaganny gust. Wierzę, że jesteś gotowy na przygodę, a my jesteśmy napompowani, aby pomóc Ci znaleźć idealny kawałek ziemi, aby zakorzenić się w Tivacie. Napisz do nas, dobrze? Mamy kilka fajnych ofert, które tylko czekają, aż ktoś taki jak ty je porwie.

Teraz o tych cenach... Słuchaj, Nie będę owijał w bawełnę-ziemia w Tivat nie jest najtańszą nieruchomością w bloku. Mówimy tu o najlepszych nieruchomościach, smack dab w środku nadmorskiego raju. Średnio ziemia może kosztować od 150 do 600 euro za metr kwadratowy. Ale powiem ci, każdy cent jest wart obejrzenia!
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach

1-17 pokaz 17

Ekskluzywna ziemia i Ruiny obok potencjalnego przyszłego pola golfowego
  • Weź udział
Działka na sprzedaż w Lushtica na budowę willi
  • Parking
Działka w Луштице, Богишићи do budowy willi lub mini-hotel
  • W pobliżu morza
Działka 740м2 w Богишићи, Lustica z widokiem na morze
  • Weź udział

              


Nie ma to jak posiadanie własnego kawałka nieba na ziemi. Posiadanie ziemi w Tivat jest jak siedzenie na kopalni możliwości. Masz swobodę budowania wymarzonego domu, rozpoczynania tego eleganckiego biznesu przy plaży, o którym zawsze marzyłeś, lub po prostu pozwól mu siedzieć ładnie jako przyszła inwestycja. Poza tym to prawie kryminalne, jak dobra jest wartość aprecjacji ziemi w Tivacie. To praktycznie kradzież!

Nawet nie zaczynaj od samego Tivatu. To nadmorskie miasteczko to coś więcej niż tylko urzekająco piękne plaże, zaufaj mi. To miejsce tętni tętniącą życiem mieszanką mieszkańców i turystów, fantastycznymi restauracjami i życiem nocnym, które po prostu zaskoczy Cię. A dla miłośników historii Tivat ma w zanadrzu więcej niż kilka sztuczek. Słyszałeś kiedyś o naturalnym i kulturowo-historycznym regionie Kotor? Jest to miejsce światowego dziedzictwa UNESCO, które jest tylko rzut kamieniem. To już coś, prawda?

Jako zaufani partnerzy w dziedzinie nieruchomości, mamy najniższy poziom wszystkich dostępnych działek, a my przeprowadzimy Cię przez każdy etap procesu zakupu. Jesteśmy dumni z tego, że nasi klienci mają jasne, szybkie i absolutnie bezbolesne doświadczenie w zakresie nieruchomości. Więc na co czekasz? Daj nam okrzyk, przejrzyj niektóre z naszych ofert, lub do cholery, przyjdź i zobacz obietnicę Tivat dla siebie. Twój kawałek raju czeka na Ciebie! Wchodzimy?