Cześć, łowcy domów! Masz ochotę znaleźć własne miejsce pod skąpanym w słońcu niebem baru, Czarnogóra? Masz rację, chodziło o mieszkania i apartamenty w barze. I zaufaj nam, jest wiele niesamowitych miejsc do wyboru. Więc dlaczego nie napisz do nas? Wed z przyjemnością oprowadzi Cię po okolicy i pomoże Ci przejrzeć naszą nową partię ofert nieruchomości.

Jeśli chodzi o ceny mieszkań i mieszkań w barze, to dość fascynująca scena. Średnia cena nieruchomości może wahać się od 1000 do 1500 euro za metr kwadratowy, w zależności od lokalizacji i udogodnień. Tak więc, jeśli chcesz zatopić swoją inwestycję w nowoczesny, luksusowy apartament z oszałamiającym widokiem na morze lub przytulne małe mieszkanie, zaledwie rzut kamieniem od centrum miasta– Bar zapewni Ci ochronę!
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-21 pokaz 56

Nowe mieszkanie w barze z widokiem na ogród 36 м2
  • Nowy dom
Odnowione studio 19 m2 w barze w okazyjnej cenie
  • Weź udział

                             


Posiadanie mieszkania lub mieszkania w barze to jedno wielkie marzenie-i to nie tylko dlatego, że będziesz mieszkać we własnym domu! Chodzi głównie o czerpanie wszystkich korzyści z tego, co ma do zaoferowania Bar. Jesteś w środku urzekających krajobrazów, przesiąkniętych historią, kulturą i odrobiną uroku starego świata. Plus, masz swobodę odkrywania, rozwijać się w wyluzowanym śródziemnomorskim stylu życia, i złap każdy malowniczy zachód słońca.

Mówiąc o barze, to całkiem klejnot. Znany ze swojego żywego ducha, jest także absolutną przystanią dla tych, którzy uwielbiają przyrodę, Jedzenie i przygodę. Bar ma coś dla każdego. Od starego drzewa oliwnego, najstarsze drzewo oliwne na świecie, do imponujących Ruin Stari Bar, i nie wspominając, niektóre z najlepszych plaż w kraju– jego czysta rozkosz. Życie w barze jest ogólnie łatwe-przewiewne. Ludzie tutaj są ciepli, przyjaźni i żyją życiem we własnym tempie. Ty też to kochasz!

O nas? Cóż, zawsze byliśmy tutaj, aby poprowadzić Cię w poszukiwaniu idealnego domu. Oferujemy szeroką gamę usług związanych z nieruchomościami, dostosowanych tak, aby proces zakupu lub wynajmu mieszkania lub mieszkania był jak najbardziej płynny. Chcesz rzucić okiem na nasze oferty lub umówić się na wizytę? Nie wahaj się ani chwili dłużej! Zadzwoń do nas lub napisz e-mail. Nie możemy się doczekać, aby pomóc ci w poszukiwaniu wymarzonego mieszkania w barze.

I macie to, ludzie! Jesteś tylko o krok od znalezienia idealnego mieszkania lub mieszkania w barze. Więc, pozwala uzyskać pękanie! Nie mogliśmy się doczekać, aby Twoja domowa podróż myśliwska była jak najbardziej ekscytująca. Do zobaczenia w pięknym barze, Czarnogóra!