W artykule rozważymy informacje o zakupie mieszkania w mieście Bar w Czarnogórze, które mieszkanie kupić, wybór i ceny, procedurę zakupu domu.
< h2>zalety kupna mieszkania w Bar, Czarnogóra
Bar to ekologicznie czyste miasto na wybrzeżu Adriatyku. Odległość od międzynarodowego lotniska Tivat wynosi 59 km, od Budvy - 35 km.
To miejsce przyciąga kupujących z całego świata, w tym Rosjan, którzy chcą kupić nieruchomość w Czarnogórze na wakacje lub pobyt stały.
zalety zakupu domu w barze:< / strong>
  < li>korzystne warunki klimatyczne;
  < li>rozwinięta infrastruktura;
  < li>miasto jest małe, w odległości spaceru od wszystkich ważnych społecznie obiektów;
 • tutaj możesz spędzić letnie wakacje z całą rodziną lub wynająć własne mieszkanie, uzyskując dobre dochody;
  < li>Kupującemu dostępnych jest wiele opcji wygodnego nowoczesnego mieszkania;
  < li>przystępne ceny nieruchomości.< / ul>
  Cudzoziemcy, którzy kupują mieszkania w barze, mogą uzyskać zezwolenie na pobyt na uproszczonych warunkach, a za kilka lat uzyskać obywatelstwo i stać się pełnoprawnymi mieszkańcami rozwijającego się kraju europejskiego o wielkich perspektywach.
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-21 pokaz 41

Nowe niedrogie 2-pokojowe mieszkanie z osobistym ogrodem
 • Weź udział
Nowe studio 33 m2 w barze 500 m od morza
 • Balkon
2 pokoje mieszkanie w nowym domu w barze 400 m od morza
 • Parking

                             


rodzaje mieszkań w Bar


Duży wybór mieszkań i mieszkań w barze jest dostępny dla kupujących na rynku nieruchomości. Najpopularniejszym obszarem do zakupu domu jest centralny, a także odpowiednie osady – Ilino i Shushan. Jest tu wiele nowych budynków, są oferty mieszkań drugorzędnych i mieszkań na lądzie w sektorze prywatnym. Obszary te znajdują się w bliskiej odległości od morza i wyposażonych plaż.
rodzaje mieszkań w barze:
 • apartamenty typu studio;
  < li>apartamenty z przestronnymi pokojami;
  < li>apartamenty z 2, 3, 4 oddzielnymi sypialniami;
  < li>apartamenty z dużymi tarasami i panoramicznym widokiem na morze.< / ul>
  Kupujący mają dostęp do dużego wyboru mieszkań w barze z różnymi opcjami układu i wyposażeniem, na każdy gust i budżet. Możesz kupić dom z "gołymi" ścianami i samodzielnie przemyśleć projekt mieszkania lub wybrać gotową opcję–z meblami, nowoczesnymi naprawami i innym niezbędnym sprzętem, który pozwala nowym właścicielom wprowadzić się natychmiast po transakcji.
  < h2>średnie ceny mieszkań w barze
  Średni koszt mieszkań w barze i jego okolicach wynosi 1000-3000 euro za 1 m2. Ceny powierzchni mieszkalnej zależą od prestiżu okolicy, dostępności infrastruktury, bliskości linii brzegowej i wyposażenia wewnętrznego.

  Jak kupić mieszkanie w Bar, Czarnogóra


  Możesz kupić apartamenty w Bar w Czarnogórze na miejscu, kontaktując się z wyspecjalizowaną agencją. Aby uprościć procedurę znalezienia odpowiedniej opcji, oferujemy zdalne przestudiowanie wszystkich ofert właścicieli i agencji nieruchomości baru dostępnych na naszej stronie internetowej. Kupujący mają dostęp do wszystkich informacji o obiekcie: powierzchnia mieszkań, powierzchnia lokalizacji, dostępna infrastruktura, odległość od morza, cena, a także kontakty sprzedawcy.
  Mieszkanie w mieście Bar w Czarnogórze kupowane jest według standardowego schematu z udziałem notariusza. Kupujący z Rosji mogą również skorzystać z usług tłumacza i prawnika, który przygotowuje całą niezbędną dokumentację do realizacji transakcji kupna i sprzedaży.