Yo! Witamy w poszukiwaniu wymarzonego mieszkania lub mieszkania w Shushan, Czarnogóra. Chcesz zdobyć kawałek czarnogórskiego stylu życia? Mamy do zgarnięcia kilka eleganckich miejsc. Więc nie powstrzymuj się, daj nam znać, czego szukasz!

Teraz przejdźmy do mosiężnych pinezek. Ile cię to będzie kosztować? Cóż, patrzysz na całkiem rozsądne oferty tutaj. Średnio Ceny mieszkań i mieszkań w Shushan oscylują wokół zakresu od 50 000 do 250 000 euro, w zależności od wielkości, lokalizacji, otrzymujesz wiertło. Nieźle jak na kawałek śródziemnomorskiego raju, co?
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 106

Nowe mieszkanie w Sutomore 100 m od piaszczystej plaży
  • Nowy dom
Apartament z 2 sypialniami w Sutomore z pięknym widokiem na góry
  • W pobliżu morza
Odnowione studio 19 m2 w barze w okazyjnej cenie
  • Weź udział
Nowe mieszkanie w barze z widokiem na ogród 36 м2
  • Nowy dom

                             


Gotowy do zapuszczenia korzeni? Posiadanie mieszkania lub mieszkania w Shushan to całkiem fajna inwestycja. Doskonała lokalizacja, widzisz. Plus, pomyśl o tym, jak o swojej własnej ukrytej dziurze w mieście pokrojonej prosto z pocztówki z obrazkami. Minus zamieszanie, dodaj spokój i voila-to magia Shushan.

Jaka jest 411 na Shushan life? Cóż, to całkiem fajne miejsce, szczerze mówiąc. Wyobraź sobie, że spędzasz dni relaksując się w miejscu równym z gajami oliwnymi, wygrzewając się przy słonecznej pogodzie i delektując się apetyczną kuchnią śródziemnomorską. Ponadto Zatoka Kotorska jest tylko rzut kamieniem i jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To jest życie, mówię ci!

Powrót do naszego życia - porozmawiajmy o naszych usługach. Jesteśmy twój one-stop-shop dla wszystkich rzeczy nieruchomości w Shushan. Oferty, wizyty – nazwij to, mamy to. Po prostu wyślij nam wiadomość, gdy tęsknisz za opcjami mieszkania i mieszkania Shushan, w porządku?

Podsumowując-ty, Shushan, twoje wymarzone mieszkanie... to historia miłosna, która czeka, aby się wydarzyć. Więc daj spokój, uderz nas. Wskocz do swojej czarnogórskiej przygody. Zróbmy to razem! Jesteśmy tu dla Ciebie. Cokolwiek potrzebujesz, nie wstydź się, po prostu daj nam jingle! Teraz Przeżyj swoje czarnogórskie marzenie!