Cześć! Więc, jesteś na polowanie na mieszkania i apartamenty w Ulcinj, Czarnogóra? Jesteś we właściwym miejscu! Nasza agencja ma mnóstwo ofert nieruchomości w tej sensacyjnej okolicy, tylko czeka na Ciebie. Skontaktuj się z nami, a my połączymy Cię z najlepszymi ofertami na rynku. Każdy rodzaj, każdy budżet-pomożemy Ci znaleźć wymarzoną podkładkę.

Porozmawiajmy teraz o cieście. Średnia cena mieszkań w Ulcinj...it różne, wiesz. Zazwyczaj patrzysz na zakres od 800 do 1500 euro za metr kwadratowy mieszkań lub mieszkań. Oczywiście nie jest to osadzone w kamieniu. Czynniki takie jak wiek budynku, lokalizacja i to, czy ma widok na zapierające dech w piersiach Morze Adriatyckie, naturalnie wpłyną na Buckaroos, które upuścisz. Ale nie przejmuj się, mamy na uwadze Twój budżet!
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach

1-20 pokaz 94

Mieszkanie ID=808
  • Widok na morze
Mieszkanie ID=808

Ulcinj

  • Pokoje 3
  • Powierzchnia 63 m2
Nowe mieszkanie w barze z widokiem na ogród 36 м2
  • Nowy dom
Nowe mieszkanie w Ulcinj 50 m2 blisko morza
  • W pobliżu morza
Mieszkanie ID=811
  • Balkon
Mieszkanie ID=811

Ulcinj

  • Pokoje 4
  • Powierzchnia 79 m2

              


Posiadanie mieszkania lub mieszkania w Ulcinj, to solidna inwestycja, kolego. Rynek nieruchomości w Czarnogórze jest na szczycie, a Ulcinj, z bogatą historią i wspaniałymi wybrzeżami, nie pozostaje w tyle. Poza tym nie zapominajmy o potencjalnych dochodach z wynajmu - mnóstwo ludzi szuka słodkiego miejsca na wakacje w Czarnogórze. Jest schludny, prawda?

Mówiąc o Ulcinj, to modne miejsce do życia. Ma świetne połączenie wyluzowanego stylu życia i tętniącego życiem nocnego życia. Spacer po Starym Mieście da ci wgląd w jego bogatą historię, a wspaniałe plaże i nadmorskie deptaki są idealne, aby złapać trochę słońca i odpocząć. Masz słabość do kitesurfingu? Ulcinj Cię osłani. AHA, a jedzenie tutaj jest umrzeć - upewnij się, że spróbujesz lokalnej oliwy z oliwek i miodu!

Nasza agencja jest Twoim źródłem informacji o wszystkich nieruchomościach w Ulcinj. Nie tylko wymieniamy nieruchomości, ale doradzamy w sprawach prawnych, pomagamy w załatwianiu formalności i zapewniamy wsparcie po zakupie. Twoja satysfakcja jest naszym celem-dołożymy wszelkich starań, aby znalezienie nowych wykopalisk było tak płynne jak żeglowanie. Więc, po prostu nas ping, i zróbmy pierwszy krok w kierunku wymarzonego mieszkania lub mieszkania w Ulcinj razem. Czekamy na wiadomość od Ciebie wkrótce, kolego!