Witamy na naszej stronie! Jesteś oczywiście w poszukiwaniu idealnego mieszkania lub mieszkania w divine Dobra Voda, Czarnogóra. Mamy wielki szacunek dla Twoich wyborów. I możemy śmiało powiedzieć, że Twoje wyszukiwanie zdecydowanie kończy się tutaj. Wyślij nam e-mail, aby uzyskać więcej ofert i poczuj dreszczyk emocji podczas przeglądania naszych spektakularnych ofert nieruchomości w Dobra Voda.

Porozmawiajmy o pieniądzach. Nikt nie lubi niespodzianek, jeśli chodzi o ceny nieruchomości, prawda? Średnio mieszkania i apartamenty w dobrej Vodzie mieszczą się w przedziale od 1000 do 2000 euro za metr kwadratowy. To wewnętrzne bałkańskie miasto łączy wygodę z przystępną ceną, nie wspominając nawet o niesamowitej scenerii. Daje Ci najwięcej pieniędzy za każdą złotówkę!
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 124

Mieszkanie ID=808
  • Widok na morze
Mieszkanie ID=808

Ulcinj

  • Pokoje 3
  • Powierzchnia 63 m2
Nowe mieszkanie w barze z widokiem na ogród 36 м2
  • Nowy dom
Sprzedam mieszkanie w dobrej Vodzie w kompleksie na wybrzeżu z basenem
  • W pobliżu morza

              


Nie ma nic lepszego niż posiadanie własnego kawałka raju w dobrej Vodzie. Piękne widoki z balkonu, gorące lata na plaży, chłodne zimy przy ognisku, z ciepłą filiżanką w dłoniach. To jest dobre życie! Zaufaj nam; posiadanie mieszkania lub mieszkania tutaj jest czystą błogością.

Dobra Voda to życie, pięknie podsumowane. Znajduje się na wybrzeżu Adriatyku w Czarnogórze, gdzie słońce świeci hojnie przez cały rok. Wyobraź sobie, że każdego dnia budzisz się przy uspokajających falach i zapierających dech w piersiach zachodach słońca. Bonus fakt, to majestatyczne miasto jest również domem dla historycznej fortecy "Old Ulcinj", która ma kilka wspaniałych historii do opowiedzenia.

Jeśli chodzi o nasze usługi, cóż, nie jesteśmy twoją zwykłą agencją nieruchomości. Jesteśmy Twoim przyjaznym przewodnikiem po okolicy,który będzie tam na każdym kroku. Potrzebujesz pomocnej dłoni z papierkową robotą? Mamy Twoje plecy. Czując roztrzęsiony o sfinalizowanie transakcji? Daj nam krzyk! Przygotujmy Ci idealne mieszkanie lub mieszkanie w dobrej Vodzie, które sprawi, że Twoje serca będą trochę mocniejsze.

Jak to się mówi, "dom jest tam, gdzie jest serce". Uspokójmy to serce w ekscytującej, kuszącej dobrej Vodzie, dobrze? Czas zabezpieczyć swój wymarzony dom w tym fantastycznym miejscu. Napisz do nas, aby uzyskać listę gorących ofert lub osobiście zwiedzić to piękne miasto.