Hej, kolego! Witamy w magicznej krainie Sutomore w Czarnogórze. Jeśli szukasz idealnego miejsca do złapania całkiem słodkiego mieszkania lub mieszkania, trafiłeś w dziesiątkę! Mamy cały arsenał uroczych i przestronnych opcji, które zdmuchną twoje skarpetki. Jeśli masz ochotę zdobyć więcej naszych aromatycznych ofert, nie wstydź się! Daj nam jingle i pozwól nam służyć ci na srebrnym talerzu.

Porozmawiajmy o liczbach. Średnie ceny mieszkań i mieszkań w Sutomore nurkują i pływają wokół znaku 50 000 euro. Oczywiście czasami może wzrosnąć do 75 000 euro, a nawet spaść nawet do 35 000 euro, w zależności od parametrów. No dalej, to nie jest takie surowe, mamy miejsce na soczyste negocjacje!
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 97

Nowe mieszkanie w Sutomore 100 m od piaszczystej plaży
  • W pobliżu morza
Umeblowane mieszkanie w Sutomore Center, zaledwie 250m od morza
  • W pobliżu morza
Jednopokojowe mieszkanie 51 m2 w nowym budynku
  • Nowy dom
Nowy apartament typu studio na sprzedaż w samym centrum Sutomore
  • Widok na morze

              


Posiadanie mieszkania lub mieszkania w Sutomore, o rany, to niezła filiżanka herbaty! Wyobraź sobie, że budzisz się przy dźwiękach spokojnych nadmorskich fal, w przytulnej, pięknie zaprojektowanej przestrzeni. Co więcej, jest to inteligentna inwestycja długoterminowa. Czarnogórski przemysł turystyczny rozwija się szybciej niż pęknięty korek do szampana. Możesz nawet potrząsnąć drzewem pieniędzy, wynajmując swoje piękno Sutomore w szczycie sezonu.

Mówiąc o Sutomore, nie chodzi tylko o olśniewające właściwości. To małe nadmorskie miasteczko to spełnienie marzeń, szczególnie dla miłośników plaży. Heck, nazwa dosłownie tłumaczy się jako " Pod Sosną."Tak, zgadłeś,galowe pikniki pod pachnącymi sosnami na plażach cerulean to tylko regularna rozrywka. Nie wspominając o przepysznym lokalnym jedzeniu, tętniącej życiem kulturze i fascynujących zabytkach historycznych.

Jesteśmy jak twoi rodzice chrzestni wróżek z nieruchomości. Od zabezpieczenia wymarzonej nieruchomości po obsługę brzydkich rzeczy prawnych, mamy wszystko pod naszym skrzydłem. Szukasz bardziej ekskluzywnych, wyrafinowanych lub niedrogich apartamentów w Sutomore? Nic więcej nie mów! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pełne oferty lub wizyty w witrynie. Zróbmy swój wymarzony dom rzeczywistością.

Zanim to zapieczętujemy, pamiętaj, że nieruchomości to nie tylko biznes, to podróż. Jeden pełen emocji, niespodzianek i czystego zadowolenia na końcu. Jak mówią, dom jest tam, gdzie jest serce, aw Sutomore w Czarnogórze możesz po prostu znaleźć prawdziwy dom swojego serca.

Więc nie dilly-dally! Daj nam krzyk. Cieszymy się, że możemy zabrać tę podróż ze sobą. Do zobaczenia później!