Witam! Jeśli szukasz domu lub willi w Dobrota w Czarnogórze, trafiłeś w dziesiątkę. Nasze usługi w zakresie nieruchomości mają twoje plecy. To bałkańskie piękno kusi swoimi najlepszymi właściwościami. Masz ochotę rzucić okiem? Po prostu daj nam szum, a zalejemy Twoją skrzynkę odbiorczą oszałamiającymi ofertami.

Dobra, porozmawiajmy o moolah. Oddając się ukochanemu miejscu zamieszkania w Dobrocie, możesz odzyskać od 100 000 do 2 000 000 euro. Jeśli lubisz willę, średnia cena oscyluje wokół chłodnego pół miliona. Zapierające dech w piersiach, nieruchomości na nabrzeżu mają wysokie ceny, ale zaufaj mi, sam widok jest wart każdego grosza.
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 46

2 piętrowy dom w Kotor, Dobrota z widokiem na morze i parking
 • Widok na morze
4 piętrowy kamienny dom w Dobrocie z dobrym widokiem na morze
 • W pobliżu morza
Luksusowa willa w Risan z basenem i prywatnym parkingiem dla łodzi
 • Weź udział
Widok na morze 2-piętrowy dom na sprzedaż w Boka-Kotor Bay
 • Balkon
Uroczy widok na morze 2 piętrowa willa 96 m2 w Perast
 • Balkon
Invest projekt budowy domu w centrum Tivat
 • Balkon
Wspaniały nadmorski dom w Prčanj z potencjałem do ekspansji
 • Balkon
Ekskluzywna willa na pierwszej linii w Tivat
 • Weź udział
Ekskluzywna willa na pierwszej linii w Tivat

Donja Lastva

 • Pokoje 3
 • Powierzchnia 138 m2
Dom Na sprzedaż w Stoliv na hostel lub mini hotel
 • Pierwsza linia
Dom w miejscowości lepetane, Tivat, 1 linia morza do odzyskiwania
 • W pobliżu morza

                   


Teraz posiadanie nieruchomości w Dobrocie jest jak posiadanie zwycięskiego losu na loterię. Nie chodzi tylko o cztery ściany i dach, ale o kawałek raju położony między górskimi krajobrazami a morskimi krajobrazami Adriatyku. Wyobraź sobie, że popijasz filiżankę joe ze słońcem wschodzącym nad zatoką, to Dobrota dla Ciebie.

Mówiąc o życiu w Dobrocie, jest tak piękny jak majowy dzień. Miasto oferuje wszystko, od autentycznej kuchni czarnogórskiej, osobliwe Lokalne sklepy, do bogatej historii. Wybierz się na spacer promenadą, odwiedź sąsiednie średniowieczne miasta lub odpłyń na rejs jachtem. Życie tutaj jest jak życie w pocztówce, to nie jest zwykły bieg młyna.

Na koniec porozmawiajmy o naszych usługach agencyjnych. Nie tylko pozyskujemy nieruchomości, które odpowiadają Twojemu budżetowi i gustowi, ale także oferujemy wskazówki prawne, pomoc w formalnościach, negocjacjach i usługach posprzedażnych. Nie możesz odwiedzić osobiście? Nie ma problemu! Zorganizujemy Ci wirtualną wycieczkę, która sprawi, że poczujesz się, jakbyś stał na samej posesji. Rozpocznij swoją podróż, strzelając do nas z prośbą o najnowsze oferty domów i willi w Dobrocie. Obiecujemy, że nie będziesz rozczarowany.

Więc masz to! Jeśli zakup domu lub willi w Dobrocie jest Twoim marzeniem, to zróbmy to razem. Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą z najgorętszymi nieruchomościami w mieście. Dobrota czeka na ciebie, nie czekajmy zbyt długo, dobrze?