Cześć, łowcy domów! Jeśli szukasz najwyższej klasy domów i willi w Kotor, Czarnogóra, trafiłeś we właściwe miejsce. Wygląda na to, że masz ochotę na dobre życie, co? Mamy mnóstwo opcji, które rozwalą ci skarpetki. Chcesz więcej? Po prostu powiedz słowo, a znajdziemy więcej ofert szybciej niż fretka w króliczej nory.

A więc o cenach, ey? Kotor nie jest znany z tego, że szczypie grosza. Chcesz wyłożyć około 2000 do 3000 euro za metr kwadratowy na dom lub willę. Brzmi stromo, wiem. Ale, kolego, są warte każdego centa! To nie są Twoje przeciętne wykopaliska, to luksusowe łóżeczka ze wszystkim, od basenów po widoki na morze. Więc zaoszczędź swoje grosze, to będzie ekscytująca jazda.
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 51

Wspaniały nadmorski dom w Prčanj z potencjałem do ekspansji
  • W pobliżu morza
Invest projekt budowy domu w centrum Tivat
  • Weź udział
Ekskluzywna willa na pierwszej linii w Tivat
  • Pierwsza linia
Ekskluzywna willa na pierwszej linii w Tivat

Donja Lastva

  • Pokoje 3
  • Powierzchnia 138 m2
Dom Na sprzedaż w Stoliv na hostel lub mini hotel
  • Pierwsza linia
Dom w miejscowości lepetane, Tivat, 1 linia morza do odzyskiwania
  • Balkon
Budynek mieszkalny w Mazinie 2
  • Widok na morze
Budynek mieszkalny w Mazinie 2

Tivat

  • Pokoje 11
  • Powierzchnia 240 m2

                   


Posiadanie domu w Kotorze? Och, czeka cię uczta! To miejsce jest prostym rajem. Wyobraź sobie to-budząc się każdego dnia na wybrzeżu Adriatyku z widokiem na góry, które sprawiłyby, że Pocztówka byłaby zazdrosna. Wille z winnicami, kamienne domy z historią oddychającą przez nie, to zupełnie inny klimat. Będziesz żył marzeniem, gwarantowane.

Kotor to miejsce, które wywołuje uczucie déjà vu, jakbyś wszedł do jednego z tych obrazów Starego Świata. Jest pełen mnóstwa zabawy na świeżym powietrzu, od wędrówek po Parku Narodowym Lovcen, żeglowania po Zatoce Kotorskiej, po zwiedzanie średniowiecznego Starego Miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Czujesz, jak serce trzepocze? Tak, to magia Kotoru.

Teraz, o nas: jesteśmy Twoimi gośćmi na wszystko, co dotyczy nieruchomości w Kotorze. Potrzebujesz rekomendacji? Chcesz zarezerwować oglądanie? Heck, nawet nie wiesz od czego zacząć? Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Załatwimy cię w mgnieniu oka. Napisz do nas, Zastrzel nam wiadomość i otwórzmy drzwi do Twojego wymarzonego domu lub willi w Kotorze.

Więc, oto na wynos, kolego. Kotor czeka na Ciebie. A my jesteśmy Twoim biletem. Zamieńmy Twoje marzenia w GPS i podążajmy tam, gdzie prowadzi. Do zobaczenia w Kotorze, tak?