Hej, więc chcesz dostać kawałek tego Sutomore, Czarnogóra nieruchomości, co? Całkowicie to Rozumiem. Nietknięta nadmorska Kraina, inspirujące krajobrazy, to marzenie, prawda? Cóż, zapnij pasy, ponieważ w naszej agencji jesteśmy tutaj, aby połączyć cię z Krainą Twoich marzeń. Mamy mnóstwo ofert czeka na Ciebie w Sutomore, więc nie bądź obcy, daj nam krzyk!

Porozmawiajmy więc o liczbach. Średnie ceny gruntów na Majorce. Średnio szukasz około 60-100 euro za metr kwadratowy nieruchomości w mieście, ale pamiętaj, że ceny mogą sięgać nawet 300 euro za metr kwadratowy tych soczystych działek tuż nad brzegiem morza. Cóż, to niemała zmiana, ale hej, wiesz, co mówią, lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja!
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach

1-12 pokaz 12

Na sprzedaż duża działka 1704 m2 w Sutomore
  • Parking
Na sprzedaż duża działka 1704 m2 w Sutomore

Sutomore

  • Pokoje 0
  • Powierzchnia 1704 m2
Oszałamiający widok na morze 1370 m2 w barze na 2 wille
  • Weź udział
Działka w barze do założenia firmy
  • Weź udział
Działka w barze do założenia firmy

Polje

  • Pokoje 0
  • Powierzchnia 526 m2

    


Przewińmy trochę tutaj i porozmawiajmy o posiadaniu ziemi w Sutomore. To zmiana gry inwestycyjnej, ludzie. Nie tylko ze względu na nierealny potencjał tego miejsca, ale przepływ turystów stale rośnie. Możesz zbudować sobie ładny mały domek na plaży, a nawet stworzyć firmę-zaufaj nam, możliwości są Dojrzałe, tylko czekają na oskubanie!

A Sutomore? Nie chodzi tylko o piasek i fale. To tętniące życiem miasto pulsujące życiem i tradycjami. Położone między lśniącym Adriatykiem a bujnymi wzgórzami Czarnogóry, miasto jest tak piękne, jak się wydaje. Jest charyzmatyczne stare miasto, tętniące życiem targowiska i winnice rozciągające się jak okiem sięgnąć. Dla miłośników historii na wzgórzach znajduje się zabytkowy klasztor św. To naprawdę widok na obolałe oczy.

Zanim cię puszczę, porozmawiajmy trochę o naszych usługach agencyjnych. Indywidualne wyszukiwanie, wsparcie prawne, pomoc w uzyskaniu zezwoleń, robimy to wszystko. Nie tylko pomagamy Ci kupić nieruchomość; przeprowadzamy Cię przez każdy krok, zapewniając, że cały proces przebiega gładko jak masło. Więc chodź, wpadnij do naszego biura lub napisz do nas, i załatwmy ci te oferty gruntów w Sutomore, o których marzyłeś.

Dobra, to koniec. Jesteś teraz o krok bliżej do marzenia o posiadaniu ziemi w tym wspaniałym zakątku świata. I wiesz co? Nie możemy się doczekać, aby pomóc ci w Twojej podróży. Więc zapamiętaj nasze imię, wpadnij na pogawędkę i zacznijmy urzeczywistniać te marzenia. Nie zamykaj tych zapytań, strzelaj do nich w naszą stronę. Jesteśmy gotowi i czekamy! Ciao!