Hej, cieszę się, że nas sprawdzasz! Nie szukaj dalej, Jeśli szukasz idealnego mieszkania lub mieszkania w Zabljak. Wyobraź sobie urzekające widoki, górskie powietrze i rustykalny urok - wszystko w zaciszu własnego domu. Nie krępuj się zapytać o jeszcze bardziej niesamowite oferty, które mamy dostępne. Ukryty klejnot Czarnogóry, Zabljak, jest gotowy, aby nazwać go domem.

Teraz porozmawiajmy przez chwilę o pieniądzach. tutaj, w Zabjak, możesz złapać słodkie mieszkanie lub mieszkanie bez rozbijania swojej skarbonki. Średnio patrzysz na około 1500 euro za metr kwadratowy, daj lub weź kilka. W porównaniu z innymi europejskimi hotspotami, huk za dolara tutaj jest cholernie imponujący. Pamiętaj, że nie wszystkie ceny są ustalane w kamieniu-zawsze jesteśmy gotowi pomóc ci wynegocjować umowę.
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-5 pokaz 5

    


Własność w Zabljak to nie tylko posiadanie dachu nad głową. To okazja inwestycyjna. Wraz ze wzrostem popularności tego górskiego raju rośnie również potencjał słodkiego zwrotu z inwestycji. Poza tym nie ma nic lepszego niż posiadanie kawałka tego oszałamiającego czarnogórskiego krajobrazu. Masz ochotę budzić się każdego ranka z widokiem na Pasmo Górskie Durmitor? Tak myślałem.

AHA, a czy wspominaliśmy o życiu w samym Zabljaku? Życie tutaj jest jak nic, czego kiedykolwiek doświadczyłeś. Powietrze wydaje się czystsze, krajobrazy są czarujące, a miejscowi są jednymi z najbardziej przyjaznych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkasz. I poczekaj, aż zobaczysz Kanion Tara-to jeden z najgłębszych kanionów na świecie. Twój kanał na Instagramie ci podziękuje!

Więc tu wchodzimy. Nie jesteśmy tylko agentami nieruchomości. Jesteśmy Twoimi lokalnymi ekspertami, kumplami, jeśli chcesz, gotowi pomóc ci w tej ekscytującej podróży. Od znalezienia idealnej nieruchomości, do negocjacji ceny, mamy Twoje plecy. Gotowy do wykonania ruchu? Wyślij nam wiadomość i zacznijmy przeszukiwać te listy. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć wymarzone mieszkanie lub mieszkanie w Zabljak, więc skontaktuj się z nami i zróbmy to!

Na razie to wszystko. Do zobaczenia wkrótce w Zabljak, klejnocie Czarnogóry!