Cześć, ludzie! Podniecony, aby zobaczyć, że polujesz na najlepsze mieszkania i apartamenty w oszałamiającym mieście Djenovici w Czarnogórze. To niesamowity kawałek nieba, mówię ci! Nie ma lepszego sposobu na poznanie tej niesamowitej części świata niż Wyrywanie nieruchomości właśnie tutaj. Więc nie powstrzymuj się, odpal swoje zapytania, poproś o więcej informacji, skorzystaj z naszych ofert i znajdźmy swój wymarzony dom!

Kolejny, porozmawiajmy o wartości, i chłopcze, czeka cię słodka okazja! Przeciętnie złapanie mieszkania lub uroczego mieszkania tutaj w Djenovici nie wypali ogromnej dziury w kieszeni. Chcesz rozstać się z około 2K do 3K euro za metr kwadratowy. Teraz trudno byłoby znaleźć tak dobrą ofertę gdziekolwiek indziej na tak wykwintną nieruchomość z genialnymi widokami na morze!
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-17 pokaz 17

Na sprzedaż Nowe 2-pokojowe mieszkanie w Kumbor, Herceg Novi Z parkingiem
  • W pobliżu morza
Nowe apartamenty w kompleksie mieszkaniowym w Bijela Z parkingiem
  • W pobliżu morza
Apartament z 1 sypialnią i 2 tarasami w Baoshichi, Herceg Novi
  • W pobliżu morza
Apartament w Herceg Novi, Baoshichi z widokiem na morze
  • W pobliżu morza
Mieszkanie 50 m w nowym luksusowym kompleksie
  • Balkon

                        


A teraz przejdźmy trochę głębiej. Posiadanie nieruchomości w Djenovici, niezależnie od tego, czy jest to wygodne mieszkanie, czy przestronne mieszkanie, to genialna inwestycja, widzisz? Rynek wynajmu tutaj kwitnie, szczególnie w słoneczne letnie miesiące. Pomyśl o tym, posiadanie nieruchomości w tym uroczym mieście, a może nawet posiadanie dodatkowej gotówki z wynajmu, teraz to nazywam win-win!

Ale jak wygląda życie w Djenovici, pytasz? Cóż, wyobraź sobie wspaniałe nadmorskie miasteczko z najbardziej niebieskimi wodami, jakie kiedykolwiek widziałeś, gaje oliwne na zboczu wzgórza i kwitnące ogrody. To urocze miasto jest pełne lokalnej kuchni, która przekonałaby nawet najbardziej wybrednego smakosza, przyjacielu! Ale hej, musisz to zobaczyć, żeby w to uwierzyć. Ponadto Zatoka Kotorska, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, znajduje się zaledwie rzut kamieniem od hotelu, łącząc zapierającą dech w piersiach mieszankę naturalnego piękna i historycznego uroku dla przyjemności oglądania.

I Hej, tam właśnie wchodzimy! Jesteśmy tutaj, aby pomóc ci na każdym kroku. Nasze usługi agencyjne obejmują wszystko, od Harcerstwa nieruchomości po przetwarzanie dokumentów. Więc zapytaj, poproś o listę, Zaplanuj wizytę, pozwól nam być twoim lokalnym przewodnikiem, a wkrótce klikniesz swoje obcasy w swoim nowym mieszkaniu lub mieszkaniu w Djenovici. Więc zaczynajmy pękać i spełniajmy te domowe marzenia. Do zobaczenia w Djenovici, ludzie!