Hej, wszyscy myśliwi domowi i podróżnicy willi, Witamy w dobrym życiu w Uteha, Czarnogóra! Wiesz, nie ma to jak posiadanie własnego kawałka raju w tak niesamowitym miejscu. Dlaczego nie pojedziesz z nami? Wyślij nam e-mail lub kliknij ten miły mały przycisk "poproś o więcej informacji". Nie wstydź się, mamy wiele marzycielskich domów i willi, które tylko czekają na zdobycie przez doświadczonych ludzi takich jak ty.

Porozmawiajmy teraz o mosiężnych pinezkach. Ceny tutaj w Uteha? Cóż, są zaskakująco niedrogie, nawet jak na najbardziej luksusowe wille. Średnia cena domu wynosi około 200 000 euro, a willi około 500 000 euro. Teraz, to może brzmieć jak stroma kupa ciasta, ale możesz być pewien, że dostajesz poważny zwrot z każdej złotówki w tej dziedzinie dyskretnej elegancji.
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-21 pokaz 42

Dwa nowe domy w Uteha z widokiem na morze obok plaży
  • Widok na morze
Willa 200m2 w Kruce-bliskość morza
  • Parking
Willa 200m2 w Kruce-bliskość morza

Utjeha

  • Pokoje 0
  • Powierzchnia 200 m2
Nowy nowoczesny dom 160 m2 obok Baru, działka 400 m2
  • Balkon
Dwa małe domy na sprzedaż w Sutomore obok całej infrastruktury
  • Parking

                             


Teraz posiadanie nieruchomości w Uteha, niezależnie od tego, czy lubisz domy, czy wille, otwiera zupełnie nowy świat, moi przyjaciele. Pomyśl nieprzerwane widoki na morze, świeże oliwki z ogrodu, ciche poranki popijając kawę na tarasie. Nie wspominając o tym, że to dobra inwestycja. Wartość nieruchomości w tej szyjce lasu stale rośnie i wydaje się, że w najbliższym czasie nie zwalnia.

Na samą Uteha-szczerze mówiąc, to jak wejście na pocztówkę. Urocze miasteczka, inspirująca Przyroda, krystalicznie czyste wody. Ludzie są ciepłe i przyjazne, wszystko jest w zasięgu ręki, a jedzenie...powiem ci, owoce morza to coś, o czym można pisać w domu. I porozmawiaj o zabytkach do zobaczenia! Jest imponujące Stare drzewo oliwne, liczące ponad 2000 lat i oszałamiający Akwedukt barowy. Nie będziesz się tu nudzić, to na pewno.

Na temat, dobrze "nas", jesteśmy agencją z pełną obsługą, aby spełnić marzenia o nieruchomości. Pomożemy Ci znaleźć idealny dom lub willę, przeprowadzimy Cię przez papierkową robotę, zorganizujemy oglądanie...nazwij to, robimy to! Więc nie bądź obcy, napisz do nas, zobaczmy, jaka magia może się wydarzyć we wspaniałej Uteha.

Więc, buckaroos, to nisko na domach i willach w Uteha. Mam nadzieję, że kopiesz ten pomysł tak samo jak my! Pamiętaj, że wystarczy jedno kliknięcie lub szybki e-mail, a klucze do willi z widokiem na morze lub przytulnego domu mogą być w twoich rękach. Złap cię z drugiej strony! Pamiętaj, Uteha nie czeka na nikogo! Ruszajmy!