Sup ludzie, dzięki za spacer do naszego Cyfrowego kącika, zwłaszcza tych z Was, którzy szukają idealnych domów i willi w spokojnym Zabljak, Czarnogóra. Tutaj mamy dla ciebie lawinę opcji. Więc nie bądź obcy, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej ofert korkowania w naszych domach i willach. Jesteśmy tylko szum od znalezienia wymarzonego Padu w Zabljak.

Przejdźmy teraz do drobiazgów, liczb. Średnio dom lub willa w Zabljak może wynosić od 100 000 do 300 000 euro. Wszystko w zależności od wielkości, lokalizacji, udogodnień i tak dalej. Pewnie, może to zabrzmieć stromo, ale zaufaj mi, spokój i czyste piękno otoczenia sprawia, że każdy grosz jest tego wart. Tak więc, jeśli masz ciasto, dlaczego nie zainwestować w nieruchomości idealne dla osób poszukujących pocieszenia, takich jak ty?
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 29

Nowy drewniany dom w Zabljaku na odpoczynek lub wynajem
 • Parking
Dom w Mezdo 1 + 2 90m2 jest na sprzedaż
 • Nowy dom
Dom w Mezdo 1 + 2 90m2 jest na sprzedaż

Zabljak

 • Pokoje 0
 • Powierzchnia 90 m2
Wieś 20000 m2 z 16 Domy na sprzedaż w Zabljak
 • Balkon
2-piętrowy dom 160 m2 w Zabljak z widokiem na góry
 • Parking
Dom Draft stage jest na sprzedaż w Borje
 • Weź udział
Dom Draft stage jest na sprzedaż w Borje

Борье

 • Pokoje 3
 • Powierzchnia 108 m2
Ciepły dom rodzinny 102 m2, 1+3 w Kovacka Dolina
 • Balkon
Ciepły dom rodzinny 102 m2, 1+3 w Kovacka Dolina

Kovachka Dolina

 • Pokoje 3
 • Powierzchnia 102 m2
Na sprzedaż aktywny mini hotel w Motichkij Gay z dobrymi recenzjami
 • Weź udział

                   


Posiadanie domu lub willi w Zabljak to coś więcej niż tylko przeprowadzka na nieruchomości. To niezwykła zmiana stylu życia. Wyobraź sobie poranny napar z widokiem utrzymującej się mgły nad omszałymi zielonymi wzgórzami, brzmi jak marzenie Instagrammera, prawda? A może jesteś typem, który uwielbia spokojną noc, z miękkim trzaskiem paleniska jako muzyką w tle. Niezależnie od tego, jest uosobieniem pokoju. Posiadanie nieruchomości tutaj oznacza objęcie natury w najlepszym wydaniu i pożegnanie z hałaśliwymi, betonowymi dżunglami.

Aha, a Zabljak to nie tylko spienione Cappuccino i malownicze doliny. Od malowniczych szlaków turystycznych, ośnieżonych szczytów dla miłośników sportów zimowych, po chroniony przez UNESCO Park Narodowy Durmitor-to wszystko, czego potrzebujesz do kojącego i pełnego przygód stylu życia. I hej, na tym się nie kończy, wejdź do żadnej lokalnej tawerny na kieliszek Rakija, i wyjdź z kilkoma miejscowymi ludźmi, którzy stali się wieloletnimi kumplami. Ciepła i przyjazna natura ludzi Zabljak to naprawdę coś innego!

Dlaczego warto wybrać nas jako swoich skrzydłowych nieruchomości? Dobrze, oprócz naszej niezrównanej wiedzy lokalnej, jesteśmy dumni z tego, że polowanie na idealny dom w Zabljak jest dziecinnie proste. Mamy zespół nieustających ekspertów, których celem jest upewnienie się, że otrzymujesz najlepsze oferty bez przerywania potu. Zapomnij więc o niepotrzebnej papierkowej robocie i skakaniu w obręcz. Zamiast tego pomyśl o gorącym kakao przy Nowym kominku, gdy księżyc zagląda. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pierwszorzędną wycieczkę po naszych aukcjach domów i willi.

Aby to zakończyć, rozważ nam swój złoty most do wymarzonego stylu życia w Zabljak. Szybki telefon, a my będziemy w pracy, kopiąc każdy kamień i przeczesując każdy kąt, aby znaleźć idealne dopasowanie. Więc usiądź wygodnie, zrelaksuj się i pozwól nam wykonać pracę! Nie wahaj się, skontaktuj się i znajdźmy Ci kawałek raju w Zabljak.