Hej, widzę, że szukasz domu lub willi w pięknym Petrovac w Czarnogórze. Nie mogę cię winić! To miejsce ma wszystko, od muśniętych słońcem wybrzeży po rustykalne górskie krajobrazy. Teraz, jeśli widziałeś jakieś nieruchomości, na których szalejesz, ale chcesz jeszcze więcej, mam dobrą wiadomość - nasza agencja ma więcej ofert, które znokautują twoje skarpetki! Po prostu skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci najlepsze domy i wille, które Petrovac ma do zaoferowania.

Pewnie zastanawiasz się nad cenami, prawda? Cóż, średnio willa w Petrovac kosztuje od 250 000 do 300 000 euro. trochę ciężki tag, prawda? Pamiętaj jednak, że mówimy o domach pełnych charakteru i położonych w raju. Teraz, jeśli dom jest bardziej w Twoim stylu, patrzysz na coś od 70 000 do 150 000 euro. teraz to nie jest kieszonkowa zmiana, ale za kawałek Petrovaca jest to cena, którą wielu jest skłonnych zapłacić.
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-18 pokaz 18

Dwa domy w Petrovac 400 m od morza
 • Balkon
Dwa domy w Petrovac 400 m od morza

Petrovac

 • Pokoje 7
 • Powierzchnia 186 m2
Trzypiętrowa willa w Petrovac z widokiem na morze
 • Meble
Luksusowy 3-piętrowy dom 232 m2 z widokiem na morze w Buljarica
 • Weź udział
2 piętra, willa na sprzedaż w Petrowac
2 piętra, willa na sprzedaż w Petrowac

Petrovac

 • Pokoje 0
 • Powierzchnia 217 m2
Dom w Budva z basenem, blisko plaży Drobni Pijesak
 • Widok na morze
Dom w Budva z basenem, blisko plaży Drobni Pijesak

Режевичи Катунь

 • Pokoje 7
 • Powierzchnia 552 m2
Dom mieszkanie z pięknym widokiem na Sveti Stefan
 • Balkon
Willa na wzgórzu z pięknym widokiem, w odległości 400 m od morza
 • Widok na morze

                        


Posiadanie tutaj domu, powiem ci, to coś więcej niż tylko miejsce na wakacje. To jak posiadanie kawałka nieba tutaj na ziemi. Niezależnie od tego, czy jest to rustykalny dom, czy elegancka willa, nie tylko kupujesz nieruchomość, ale także styl życia pełen spokoju i zadowolenia. Plus, bądźmy szczerzy, miałbyś poważne prawa do chwalenia się wśród swoich rówieśników za posiadanie domu w tak malowniczym miejscu.

Mówiąc o Petrovac, to miejsce to coś innego! To małe nadmorskie miasteczko z wielkim sercem i duszą. Z populacją zaledwie odrobinę ponad tysiąca, szepcze o życiu w spokoju i powolnym tempie uroku. Ale nie daj się zwieść rozmiarowi, Petrovac jest splattered z podniecenia. Od stuletnich fortec po piękne żwirowe plaże, to gobelin piękna. A jedzenie? Przepyszne! Owoce morza tutaj, świeże od Adriatyku, będzie miał ochotę na kilka sekund.

Teraz nasza agencja może cię podłączyć! Mamy imponującą listę domów i willi, więc jesteś rozpieszczany wyborem. Gotowy, aby zanurzyć się w tym śródziemnomorskim śnie? Prośba o nasze oferty, Zaplanuj wizytę, pozwól nam pokazać, dlaczego Petrovac może być twoim własnym kawałkiem raju.

Więc to prawie wszystko. Chcesz zrobić kolejny krok? Więc zabierzmy ten program w drogę! Daj nam dzwonek lub upuść linię, a my ustawimy Cię szybko! Ciesz się resztą dnia, który posiadasz pirata i pamiętaj, że Twój wymarzony dom w Petrovac jest w zasięgu ręki!

Teraz wrócę do pracy, posprzątam żargon, poprawię gramatykę i dostosuję tekst do ciebie. To wszystko jest częścią służby, przyjacielu. Mogę grać szybko i swobodnie językiem, ale jeśli chodzi o Twoje marzenia o nieruchomości, zapewniamy precyzję i profesjonalną obsługę.