Jak kupić mieszkanie w Czarnogórze

Szukasz aktualnych ofert mieszkań i mieszkań w Czarnogórze na sprzedaż? Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać więcej opcji.
W ostatnich latach nieruchomości nad morzem stają się coraz bardziej poszukiwane. Wielu obcokrajowców rozważa zakup mieszkania w różnych regionach Czarnogóry . Kraj o ciepłym klimacie i doskonałych warunkach środowiskowych przyciąga inwestorów i emigrantów zewsząd.
Nasza agencja pomoże Ci kupić mieszkanie w Czarnogórze, z informacjami o tym, jak i gdzie lepiej wybrać mieszkanie. Poniżej opowiemy o procedurze zakupu domu, podatkach i dodatkowych wydatkach.
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 547

Mieszkanie w Budvie z werandą i działką 300 m od morza
 • Weź udział
Mieszkanie ID=808
 • Widok na morze
Mieszkanie ID=808

Ulcinj

 • Pokoje 3
 • Powierzchnia 63 m2
Odnowione studio 19 m2 w barze w okazyjnej cenie
 • Weź udział
Proszę podać wyszukiwane hasła w formularz powyżej aby uzyskać więcej wyników lub poprosić o .

jakie są zalety zakupu mieszkania w Czarnogórze < /H2>Czarnogóra ma ruch bezwizowy dla turystów z wielu krajów. Kupując mieszkanie w tym kraju jako miejsce zamieszkania na letnie wakacje, cudzoziemcy mogą swobodnie odwiedzać ten ciepły kraj bez konieczności ubiegania się o dokumenty wizowe.
< strong>zakup mieszkania w Czarnogórze ma inne zalety:< / strong>
 1. w tym rozwijającym się kraju Europejskim, stosunkowo niskie ceny nieruchomości nad morzem.
  < li>obiecujące możliwości biznesowe-mieszkanie można wynająć turystom, otrzymując dochód z wynajmu.
 2. możesz przenieść się tutaj na pobyt stały, wydać zezwolenie na pobyt na zrozumiałych warunkach, zorganizować działalność handlową w dowolnym kurorcie Czarnogóry.
 3. kraj ma lojalne Zasady dla inwestorów.
  < li>małe wydatki na utrzymanie mieszkania.
  < li>kraj powinien wkrótce stać się członkiem Unii Europejskiej. Jeśli otrzymasz pozwolenie na pobyt, a następnie ubiegać się o pobyt stały, można stać się pełnoprawnym obywatelem Europy.
 4. w dużych i kurortach Czarnogóry Infrastruktura i transport są dobrze rozwinięte. Działają instytucje edukacyjne, medyczne, bankowe itp. Możesz przenieść się do tego kraju z całą rodziną, znaleźć pracę, dać dzieciom wykształcenie.
 5. w kraju jest wiele przydatnych i naturalnych produktów rolnych, które zawsze można kupić na najbliższym targu.
  < li>mieszkanie w Czarnogórze można odsprzedać z zyskiem za kilka lat, czerpiąc zysk z transakcji.
  < li>gościnna populacja, która uprości adaptację w obcym kraju i pozwoli szybko poznać nowych przyjaciół i znajomych.< / ol>

  rodzaje mieszkań w Czarnogórze < /H2 > Czarnogórski Rynek nieruchomości oferuje duży wybór mieszkań o różnych układach.
  rodzaje mieszkań:
   < li>mieszkania od dewelopera w nowych kompleksach mieszkalnych;
   < li>mieszkania na rynku wtórnym z nowoczesnym remontem;
   < li>niedrogie mieszkania do remontu od prywatnego właściciela;
  • apartamenty typu studio, które można już umeblować;
   < li>luksusowy apartament wille w pobliżu plaży;
   < li>apartamenty w klasie 5 hoteli*;
   luksusowe penthousy z windą lub wejściem, z holem wejściowym, garderobą, trzema łazienkami;
   < li>wyposażone apartamenty z meblami i sprzętem AGD.
   < li>lokale użytkowe lub mieszkania na parterze na biuro lub sklep z własną działką.< / ul>
   Istnieje wiele opcji. Na naszej stronie internetowej, na życzenie, każdy kupujący wybierze doskonałe mieszkanie do zakupu, licząc na przystępny budżet i osobiste preferencje.

   gdzie lepiej kupić dom w Czarnogórze < /H2 > apartamenty w kurortach i wioskach Czarnogóry są najbardziej poszukiwane. Kupujący zakup mieszkania do przeprowadzki ze stałym miejscem zamieszkania mogą być również zainteresowani stolicą Podgoricy z dobrze rozwiniętą infrastrukturą, dogodnym węzłem komunikacyjnym i bogatym życiem kulturalnym.
   Gdzie mogę kupić mieszkanie:
    < li>Budva jest najpopularniejszym i najdroższym miastem w kraju. Ceny mieszkań są średnie wzdłuż wybrzeża. Świetna opcja na zakup domu w celu inwestowania.
    Tivat to ciche i przytulne miasto do życia. Ceny mieszkań są najwyższe.
    < li>Bar to miasto portowe, Ceny mieszkań są zauważalnie niższe niż w Budvie.
    < li>Becici to malownicza miejscowość wypoczynkowa, dobre miejsce na pobyt stały. W sezonie letnim jest tu wielu wczasowiczów, ale są wszystkie możliwości zarobienia dobrych pieniędzy w branży turystycznej. W innych porach roku we wsi panuje cicha i spokojna atmosfera.< / ol>
    Inne popularne miejscowości wypoczynkowe w Czarnogórze, gdzie można kupić mieszkanie: Herceg Novi, Igalo, Genovici, Kumbor, Prcanj, Kumbor, Perast, Stoliv, Radovici w obszarze Półwyspu Lustica, Kotor, Cetinje, Rejevici, Sutomore, Ulcinj.
    Jeśli mieszkanie zostanie zakupione na pobyt stały i interesują Cię najtańsze opcje kosztów, możesz rozważyć nieruchomość w centralnej części kraju, położoną z dala od wybrzeża.

    koszt mieszkań w Czarnogórze< / h2>Ceny mieszkań w Czarnogórze są niejednoznaczne i zaczynają się od 55 tysięcy euro. Koszt zależy od lokalizacji obiektu, stanu Domu, samego mieszkania, liczby pięter, wyposażenia i innych niuansów.
    Mały apartament typu studio w portowym mieście Bar można kupić za 50 tysięcy euro. W Budvie odnowione i umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią będzie kosztować 80-100 tysięcy euro. Za przestronne mieszkanie w Petrovac o powierzchni ponad 100 m 2 z naprawami i wyposażeniem będziesz musiał zapłacić 180-220 tysięcy euro. Możesz również kupić przytulne 4-pokojowe mieszkanie w Becici w kompleksie z basenem i dobrym remontem za 350 tysięcy euro. Wszystkie aktualne oferty sprzedaży nieruchomości i mieszkań w Czarnogórze można znaleźć na naszej stronie internetowej lub skontaktować się za pośrednictwem danych kontaktowych.

    procedura zakupu mieszkania w Czarnogórze < /h2>Rejestracja transakcji zakupu i sprzedaży nieruchomości w Czarnogórze jest przeprowadzana przez notariusza w obecności prawnika i tłumacza. Kupujący praktycznie nie jest w stanie samodzielnie przygotować wszystkich dokumentów do wykonania umowy, sprawdzić obciążeń i dokumentów majątkowych. Ale cudzoziemcy powinni nadal korzystać z usług naszego doświadczonego pośrednika w handlu nieruchomościami, który pomoże szczegółowo zrozumieć wszystkie niuanse rejestracji.
    jak przebiega transakcja u notariusza:
     < li>sporządzenie umowy przedwstępnej z kaucją za mieszkanie w wysokości 10%.
    1. w dniu transakcji, w wyznaczonym czasie, Kupujący i sprzedający podpisują umowę sprzedaży, która jest poświadczona notarialnie. Każda ze stron otrzymuje jedną kopię umowy, trzecia pozostaje u notariusza.
     < li>umowa kupna-sprzedaży określa dokładny termin wpłaty pozostałych środków na mieszkanie. W określonym terminie Kupujący zobowiązuje się do dokonania płatności na rachunek bankowy sprzedającego.
    2. Po otrzymaniu pieniędzy sprzedawca pisze Paragon u notariusza, po czym trzecia kopia umowy jest wysyłana do katastru.
    3. w centrum katastralnym dokumenty dotyczące mieszkania są ponownie wydawane na nazwisko nowego właściciela.
     < li>kupujący otrzymuje certyfikat własności.< / ol>

     podatki i inne wydatki < /h3 >
     Zgodnie z Prawem Czarnogóry podatek od nieruchomości jest płacony od zakupu mieszkania. Jest to 3% całkowitego kosztu zakupionego obiektu. Powiadomienie o płatności kupujący otrzymuje w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy u notariusza. Na zapłatę podatku przeznacza się 15 dni od daty otrzymania powiadomienia.
     < strong>dodatkowe wydatki na zakup mieszkania w Czarnogórze:< / strong>
      < li>płatność za usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami;
      < li>wsparcie prawne;
     • dla usług tłumaczeniowych.< / ul>

      czy w Czarnogórze można pożyczyć mieszkanie?< / h2>cudzoziemcom trudno jest uzyskać pożyczkę na nieruchomości w Czarnogórze.
      istnieją tylko dwie opcje:
       < li>Złóż wniosek o kredyt gotówkowy w swoim kraju.
       < li>ubiegać się o kredyt hipoteczny w czarnogórskim Banku Erste Bank, jednak zatwierdzenie może być uzyskane tylko przez cudzoziemców, którzy posiadają zezwolenie na pobyt i stałą pracę w Czarnogórze z rejestracją na podstawie umowy o pracę.< / ol>
       Aby ubiegać się o kredyt hipoteczny na mieszkanie w Czarnogórze, musisz przesłać do banku listę dokumentacji osobistej, a także zaświadczenie o dochodach na 3 miesiące. Wszystkie dokumenty muszą być przetłumaczone na język Czarnogórski.