Cześć, łowcy mieszkań! Podniecony, że patrzysz na Baoshichi, Czarnogóra. Zgadnij co, mamy najniższy na niektóre z najbardziej wybrednych mieszkań i mieszkań w mieście. Jeśli twoje serce jest nastawione na ten kawałek raju, okrzyknij mnie, a połączymy Cię z kilkoma słodkimi ofertami w Baoshichi.

Porozmawiajmy o pieniądzach, kochanie. Mieszkania Baoshichi mają przyzwoitą cenę. Przeciętne mieszkanie z jedną sypialnią w tym mieście może kosztować około 90 000 euro. Jeśli patrzysz na coś większego, na przykład mieszkanie z trzema sypialniami, będzie cię to kosztować około 220 000 euro. Pewnie, to może brzmieć odrobinę wysoko, ale powiem ci, same widoki są warte każdego grosza!
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 115

Apartamenty w Herceg Novi Baoshichi z widokiem na morze i parking
  • Weź udział
Apartament w Herceg Novi, Baoshichi z widokiem na morze
  • Widok na morze

                        


Home sweet home, mam rację? Posiadanie mieszkania w Baoshichi jest trochę jak wygrana na loterii, w naszej książce. Każdy pośrednik w obrocie nieruchomościami powie Ci, że wartość nieruchomości w tym ukrytym klejnocie tylko rośnie. To solidna inwestycja, niezależnie od tego, czy planujesz tu mieszkać, czy ją wynająć. Wyobraź sobie prawa do chwalenia się, gdy mówisz swoim kolegom, że masz kawałek Czarnogóry.

Porozmawiajmy teraz o Baoshichi. To nie tylko kolejny ładny krajobraz morski. Nie, to miejsce pełne kultury, wspaniałego jedzenia i przyjaznych mieszkańców. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji, takich jak Stare Miasto w Kotorze, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Poza tym pogoda to marzenie. Pokochasz śródziemnomorski klimat ze słonecznymi latami i łagodnymi zimami.

Nie jesteśmy tu tylko po to, by sprzedać ci nieruchomość. Jesteśmy Twoim partnerem w tej podróży. Przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu, a także zapewnimy obsługę posprzedażną. Chcesz sprawdzić okablowanie elektryczne lub nadać temu miejscu świeżą warstwę farby? Nie martw się, mamy to pokryte. Pamiętaj, że jesteśmy tutaj, aby znaleźć wymarzone mieszkanie w Baoshichi tak proste jak ciasto. Więc, napisz do nas i zacznijmy od znalezienia idealnego domu w Baoshichi.

Nie pozwól, aby te możliwości przemknęły. Wybierz cyfry, wyślij nam e-mail lub po prostu wpadnij do biura. Mamy stos ofert czekających na przesianie. Tak więc, niezależnie od tego, czy jesteś kupującym po raz pierwszy, czy starym profesjonalistą, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć wymarzone mieszkanie lub mieszkanie w Baoshichi. Do zobaczenia później!