Co tam, przyjacielu? Podsycałem, że wpadłeś. Polujesz na miejsce, które możesz nazwać własnym w barze, Czarnogóra, dobrze? Miejsce na relaks, rozkoszowanie się słońcem, a może mądra inwestycja. Znamy grę i zapewniamy Ci ochronę. Więc, trzymaj się i znajdźmy razem swój wymarzony dom w tym niesamowitym miejscu. Zadzwoń lub napisz do nas e-mail, aby uzyskać więcej ofert nieruchomości i nieruchomości w tym śródziemnomorskim raju.

Więc porozmawiajmy o liczbach. Każdy chce znać koszty, prawda? Średnio, właściwości w Bar przyzwyczajenie cios budżetu. Mieszkania zazwyczaj kosztują od 1000 do 1500 euro za metr kwadratowy. Z drugiej strony domy wahają się od 50 tys.euro za małe, skromne mieszkanie, do fajnego 500 tys. euro za ekskluzywną, luksusową willę. Teraz nie są to twarde liczby, różnią się w zależności od lokalizacji, wielkości i stanu nieruchomości.

                

Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 294

Nowe mieszkanie w Sutomore 100 m od piaszczystej plaży
  • W pobliżu morza
Odnowione studio 19 m2 w barze w okazyjnej cenie
  • Weź udział
Nowe mieszkanie w barze z widokiem na ogród 36 м2
  • Nowy dom
Proszę podać wyszukiwane hasła w formularz powyżej aby uzyskać więcej wyników lub poprosić o .

                                  


Teraz, posiadanie nieruchomości tutaj, człowieku, to pestka. W Czarnogórze nie ma żadnych ograniczeń dotyczących własności zagranicznej. W rzeczywistości jest zachęcany! Możesz więc mieć swój własny kawałek raju bez żadnych kłopotów i zamieszania. Ponadto rynek wynajmu jest tutaj gorący, co oznacza, że możesz zarobić trochę gotówki, gdy nieruchomość stoi. To nie tylko inwestycja; to Twoja osobista tropikalna dojna krowa!

Teraz Bar, o człowieku, to jak nigdzie indziej. Wyobraź sobie, że budzisz się z widokiem na morze, popijając poranną kawę, gdy słońce wschodzi nad Morzem Śródziemnym. To miasto oferuje wyjątkowe połączenie wyluzowanego życia na plaży i tętniącej życiem kultury. Jest wystarczająco dużo rzeczy, abyś był zajęty, wiele tradycyjnych restauracji, ekscytujące życie nocne, i historyczne miejsca, takie jak starożytne ruiny Stari Bar. A czy wspomniałem o plażach? Zapierają dech w piersiach! Pamiętaj, że to może być twoje codzienne życie!

Na wypadek, gdybyś się zastanawiał, byli czymś więcej niż tylko pośrednikami. Zapewniamy kompleksową usługę, która obejmuje wszystko, od pomocy prawnej, po negocjacje, a nawet usługi posprzedażne. Stań przy sobie przez cały proces, aż popijasz zimny na tarasie swojego nowego domu. Więc, śmiało, Odbierz telefon lub wyślij nam e-mail i zacznijmy wspólnie odkrywać, co Bar ma do zaoferowania.

Więc to jest miarka na pasku, klejnot Czarnogóry. Czeka, aż przyjdziesz i postawisz swoje roszczenie. Na co czekasz? Zamieńmy to marzenie w rzeczywistość. Nie możemy się doczekać, aby pomóc Ci znaleźć swój raj. Skontaktuj się i pozwól, aby ta piłka się toczyła.