Hej tam! Bardzo podekscytowany, że jesteś tutaj, patrząc na scenę nieruchomości i nieruchomości w Zabljak, Czarnogóra. Zaufaj mi, to niezły haczyk. Dlaczego nie trafić do nas, aby rzucić okiem na kilka wspaniałych ofert nieruchomości w tej uroczej miejscowości? Nie chciałbyś przegapić!

Zabljak, choć trochę Niecodzienny, ma mnóstwo ciosów, jeśli chodzi o wartość nieruchomości. Średnio można by oczekiwać około 1000-1500 Euro za metr kwadratowy mieszkania w mieście. Jeśli szukasz przytulnego domu, policz około 80 000-150 000 euro. Niedrogie, prawda? Ale uwierz mi, to jest warte każdego grosza.

                

Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach

1-20 pokaz 52

Nowy drewniany dom w Zabljaku na odpoczynek lub wynajem
  • Parking
Dom w Mezdo 1 + 2 90m2 jest na sprzedaż
  • Parking
Dom w Mezdo 1 + 2 90m2 jest na sprzedaż

Zabljak

  • Pokoje 0
  • Powierzchnia 90 m2
Zaciszna działka 578 m2 w malowniczym lesie sosnowym, Zabljak
  • Weź udział
Ciepłe mieszkanie 36m2,1 + 1 w centrum Zhablyak
  • Parking
Wieś 20000 m2 z 16 Domy na sprzedaż w Zabljak
  • Meble
Małe mieszkanie 27m2 1 + 1 w centrum Zhablyak
  • Weź udział
2-piętrowy dom 160 m2 w Zabljak z widokiem na góry
  • Parking
Proszę podać wyszukiwane hasła w formularz powyżej aby uzyskać więcej wyników lub poprosić o .

                   


Posiadanie nieruchomości w Zabljak jest jak trafienie w dziesiątkę. Okoń się wśród dziewiczej przyrody, z inspirującym Parkiem Narodowym Durmitor jako swoim podwórkiem. Posiadanie nieruchomości tutaj, twój dom ucieczki lub stała Przystań jest sortowana. Ponadto zwrot z inwestycji jest również dość solidny. To wygrana-wygrana.

Życie w Zabljak jest jak stałe wakacje. Jest schowany na kolanach natury, z oszałamiającymi szczytami i spokojnymi jeziorami, o ile twoje oczy widzą. Jeśli jesteś uzależniony od przygód, zaufaj mi, to miejsce nie zawiedzie. Słyszałeś kiedyś o Kanionie Tara? Jest najgłębszy w Europie! Wybierz się na rafting, jazdę na nartach, wędrówki lub po prostu zanurz się w spokoju. Czysta błogość!

Jako agencja jesteśmy najlepszym wyborem do polowania na nieruchomości w Zabljak. Nasze najwyższej klasy usługi obejmują wszystko, od poszukiwania właściwej nieruchomości, obsługi papieru, a nawet uzyskania najlepszej możliwej oferty. Więc po co czekać? Ping nas od razu do gorących ofert nieruchomości lub zaplanować wizytę. Znajdźmy ci ten wymarzony dom w Zabljak!

I to jest to ludzie, Twój elementarz do błogości mieszkalnej w Zabljak. Wyślij nam wiadomość! Nie mogę się doczekać, aby Twoje fantazje dotyczące nieruchomości się spełniły. Voya!

W porządku, teraz pozwól mi posprzątać to do druku. Tylko upewnij się, że to wszystko shipshape. I voila! Gotowy, aby rozwinąć czerwony dywan w Zabljak dla ciebie. Złap cię z drugiej strony!