Hej, łowcy domów, czy powinniśmy powiedzieć, poszukiwacze raju? Jeśli jesteś tutaj, surfując po Internecie, aby złapać idealną podkładkę w Ulcinj w Czarnogórze, nie szukaj dalej! Chodź, rzuć nam linię, a my połączymy Cię z kilkoma brzoskwiniowymi, zapalonymi nieruchomościami w Ulcinj szybciej, niż możesz powiedzieć, " Pokaż mi klucze!"

Teraz, jeśli chodzi o ceny nieruchomości w Ulcinj, musisz wiedzieć, że to trochę mieszana torba. Średnio za mieszkanie w centrum miasta płacisz około 1200 euro za metr kwadratowy. Ale jeśli odsuniesz się odrobinę od miejskiego zgiełku, ceny spadną do prawie 850 euro za metr kwadratowy. Niezła kradzież, jeśli mnie pytasz! I hej, jeśli chcesz złapać fajną willę na wzgórzach, twój portfel na pewno poczuje szczyptę, ponieważ ceny wzrosną do 2500 euro za metr kwadratowy. Ale pamiętajcie, ludzie, nie inwestujecie tylko w cegły i zaprawy; kupujesz raj.

        

Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 212

Odnowione studio 19 m2 w barze w okazyjnej cenie
 • Weź udział
Mieszkanie ID=808
 • Balkon
Mieszkanie ID=808

Ulcinj

 • Pokoje 3
 • Powierzchnia 63 m2
Trzypiętrowy dom w Uteha, Kunje z sauną i widokiem na morze
 • Widok na morze
Nowe mieszkanie w Ulcinj 50 m2 blisko morza
 • W pobliżu morza
Nowe nowoczesne mieszkanie 48 m2 w Ulcinj od inwestora
 • Parking
Mieszkanie ID=811
 • Widok na morze
Mieszkanie ID=811

Ulcinj

 • Pokoje 4
 • Powierzchnia 79 m2
Dwa nowe domy w Uteha z widokiem na morze obok plaży
 • Widok na morze
Proszę podać wyszukiwane hasła w formularz powyżej aby uzyskać więcej wyników lub poprosić o .

                             


Posiadanie nieruchomości w Ulcinj to nie tylko miód pieniężny; chodzi o życie marzeniem pod czarnogórskim słońcem. Chwycenie tutaj uroczej podkładki oznacza maksymalne wykorzystanie życia. Wyobraź sobie, że budzisz się z olśniewającym widokiem na Morze Adriatyckie lub spędzasz leniwe popołudnia na zwiedzaniu starożytnych ruin i wygrzewaniu się w bogatej historii Ulcinj. To trochę jak życie w kalendarzu, z wyjątkiem każdego dnia jest oszałamiającą pocztówką.

Ulcinj to ukryty klejnot, pełen charakteru i uroku. Miejscowi bardzo lubią tutaj wyluzowany styl życia. I mów o ludziach kultury, jest tak bogata, jak to tylko możliwe. Od starożytnej kamiennej architektury, kalejdoskopowej mieszanki języków, po jedzenie (nawet nie zaczynaj od jedzenia. Pyszne to mało powiedziane!). Poza tym zawsze coś się tu dzieje, od tętniących życiem festiwali na plaży po spokojne degustacje wina w najstarszej piwnicy miasta, wszystko w jednym miejscu! Jak to jest żyć marzeniem?

I nie martw się o drobiazg polowania na nieruchomości i cały ten jazz, bo mamy Twoje plecy! Od ofert nieruchomości po NEGOCJACJE i ostateczne podpisanie, dbamy o to wszystko. Więc po co czekać? Napisz do nas, a zdobądźmy ten wymarzony dom w Ulcinj w Czarnogórze! Widzisz, nie mówiłem ci? Kluczem do wymarzonego domu w Ulcinj jest tylko telefon.

Parafrazując wszystkie powyższe przed wydrukowaniem, możesz podsumować to w ten sposób: szukasz nieruchomości w Ulcinj? Napisz do nas wiadomość, aby uzyskać oferty, które spełniają Twoje pragnienia. Średnie ceny mieszkań w mieście wynoszą około 1200 euro za metr kwadratowy, a wille są wyższe. Posiadanie nieruchomości tutaj jest jak życie w raju. Ulcinj to tętniące życiem miasto, w którym przeplatają się kultura, kuchnia i historia. Z naszą agencją, przekonasz się, że proces zakupu nieruchomości jest bardzo prosty. Skontaktuj się z nami, aby znaleźć swój wymarzony dom w Ulcinj!