Rynek nieruchomości Tivat

Popyt na zakup nieruchomości w Tivat jest ustalany przez samych obywateli Czarnogóry, którzy oceniają go jako wspaniałe miasto do życia przez cały rok, a także inwestorów zagranicznych, którzy otrzymują dochód komercyjny, oczekują dalszego wzrostu cen lub którzy wybrali go, aby uzyskać zezwolenie na pobyt lub obywatelstwo. Ze względu na poprawę poziomu komfortu życia w minionym czasie Tivat stał się popularnym miejscem dla tysięcy nowych mieszkańców.

Tivat nazywany jest "czarnogórską bramą Morza Adriatyckiego", dzięki drugiemu lotnisku w Czarnogórze, Tivat, które w ciągu roku przejeżdża przez ponad milion turystów. Tivat znajduje się w tytułowej części Zatoki Kotorskiej, która znajduje się na liście 25 najpiękniejszych zbiorników wodnych na świecie.

Istnieje aktywny wzrost inwestycji w domy i działki w Tivat. Istnieje wiele możliwości opłacalnych inwestycji. Dochód z wynajmu pochodzi zarówno z wynajmu długoterminowego poza sezonem, jak i wynajmu krótkoterminowego w sezonie. W tej kombinacji ta łatwo sprzedawana lub dobrze zarządzana obudowa przynosi od 5% do 10% rocznie.

                

Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-21 pokaz 96

Dom Na sprzedaż w Stoliv na hostel lub mini hotel
  • W pobliżu morza

Dom Na sprzedaż w Stoliv na hostel lub mini hotel

Donji-Stoliv

  • Pokoje 7
  • Powierzchnia 260 m2
Penthouse 180 m2 w Tivat z przepięknym widokiem na morze
  • Weź udział
Ekskluzywna willa na pierwszej linii w Tivat
  • Nowy dom

Ekskluzywna willa na pierwszej linii w Tivat

Donja Lastva

  • Pokoje 3
  • Powierzchnia 138 m2
Invest projekt budowy domu w centrum Tivat
  • Parking
Słoneczne mieszkanie 62,5 m2 w Tivat w nowym domu
  • Nowy dom
Nowy dwupokojowy apartament w Muo Kotor z widokiem na morze
  • W pobliżu morza

                                  


Koszt nieruchomości w Tivat


W ciągu ostatnich 10 lat Tivat rozwijał się niezwykle aktywnie, dzięki budowie nowoczesnej mariny dla super i mega jachtów "Porto Montenegro". Jest uważany za główny i jeden z najlepszych pod względem komfortu i infrastruktury w całym basenie Morza Śródziemnego, ma status platyny i jest wioską jachtową z miejscami do cumowania, restauracjami, butikami, basenami, klubem jachtowym i luksusowymi nieruchomościami.

Budowa kompleksu Porto Montenegro była często w wiadomościach i miała ogromny wpływ na ceny i sprzedaż w Tivacie i Czarnogórze, zwłaszcza w pobliżu samej luksusowej przystani. Tak więc nowe budynki w odległości spaceru od niego są w sprzedaży od 2700 Euro za metr kwadratowy i więcej. Wewnątrz kompleksu - od 4500 Euro. Jednocześnie drugorzędne zasoby mieszkaniowe są bardziej dostępne dla przeciętnego nabywcy - mieszkania tutaj kosztują od 1800 do 2100 Euro za metr kwadratowy.

Plusy i minusy zakupu nieruchomości w Tivat


Bezpośrednie sąsiedztwo lotniska i przystani jachtowej znacznie upraszcza rozwiązanie wielu zadań logistycznych, ale hałas samolotów może denerwować fanów ciszy.

W Tivacie są korki z powodu dużego natężenia ruchu. Społeczność opracowuje projekt budowy drogi do Budvy z 2-krotnym wzrostem liczby pasów.

Ze względu na lawinowy wzrost w Tivacie występuje duży niedobór nieruchomości komercyjnych typu handlowo-rozrywkowego, a także biur. Przeważają prywatne domy i wille z 3-4 sypialniami.

Tivat jest odpowiedni, jeśli szukasz okazji do zakupu ekskluzywnego penthouse ' u, rezydencji z dużą liczbą sypialni lub domku w lesie, gdzie będzie cisza i spokój.

Najbardziej malownicze widoki na Zatokę Kotorską z wysokości gór, co prowadzi do wyboru działek pod budowę z dala od centrum i morza. Droga z niektórych miejsc do centrum Tivatu samochodem zajmuje 10-15 minut. Miasto aktywnie się rozwija. Na obrzeżach budowane są kamienice i ekskluzywne wille.

Głównym rodzajem komunikacji wewnątrzmiastowej i regionalnej w Tivacie, a także w całej Czarnogórze, jest autobus i taksówka. Ponadto wygodnie jest podróżować po zatoce "tramwajami wodnymi", zgodnie z harmonogramem kursującym między Tivat, Herceg Novi, Perast i Which.

W średniowieczu Tivat był uważany za" miejsce daczy "dla arystokracji Kotorskiej ze względu na jego" słoneczne " położenie. Tivat rozciąga się u podnóża pasma górskiego Vrmac, o wysokości nieco ponad 700 metrów, więc słońce pojawia się tutaj dość wcześnie. Tivat to drugi najbardziej słoneczny dzień w Czarnogórze.

Dosłownie 15 minut od Tivat znajduje się Półwysep Lustica. Najbardziej znane miejsca turystyczne w regionie to Krasici, Donja Lastva, Lepetani i Radovici.

Bardzo pożądane jest, aby transakcja kupna i sprzedaży domu, mieszkania lub nieruchomości komercyjnej w Tivacie i każdym innym regionie Czarnogóry była sprawdzana przez prawnika.