Witajcie ludzie! Jeśli szukasz nieruchomości i nieruchomości w pięknym mieście Tivat w Czarnogórze, trafiłeś na właściwą stronę. Dlaczego miałbyś być gdzie indziej, co? Nasz zespół jest podekscytowany, aby pomóc ci odkryć najlepsze oferty, najlepsze miejsca i niewiarygodne wartości. Nawiasem mówiąc, nie zapomnij zadzwonić do nas lub napisz do nas, aby uzyskać jeszcze bardziej dopasowane oferty, bo kto nie lubi spersonalizowanych opcji, prawda?

Mówiąc o metkach, nieruchomości w Tivat to rodzaj mieszanej torby. Mamy niedrogie domy startowe dla tych, którzy po prostu wchodzą na drabinę nieruchomości. Pomyśl o 2000-3000 euro za metr kwadratowy. Oczywiście, jeśli postawiłeś sobie za cel luksusową nieruchomość przy plaży, przygotuj się na ceny od 7000 €do 10000 €za metr kwadratowy. Ale powiem ci, widoki są warte każdego grosza!

                

Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach

1-20 pokaz 217

Widok na morze 2-piętrowy dom na sprzedaż w Prčanj, Zatoka Boka-Kotor
  • W pobliżu morza
Invest projekt budowy domu w centrum Tivat
  • Balkon
Proszę podać wyszukiwane hasła w formularz powyżej aby uzyskać więcej wyników lub poprosić o .

                                  


Posiadanie nieruchomości w Tivat to nie tylko cegły i zaprawy. Chodzi o inwestowanie w styl życia. Chodzi o budzenie się nad pięknym Adriatykiem każdego ranka lub popijanie kawy z oszałamiającym pasmem górskim Lovćen jako tłem. Ma również wspaniały klimat przybrzeżny, nie tak, że nie będziesz cieszyć się słonecznymi plażami i połyskującymi wodami tuż za progiem.

Tivat to nie tylko miasto; to klimat. Życie tutaj jest spokojne i wyluzowane, ale pełne bogatych doświadczeń. Miejscowi są gościnni, a poczujesz się jak w domu w krótkim czasie. I hej, co powiesz na to, że Tivat jest domem dla luksusowego Porto Montenegro, jednej z najważniejszych Marin jachtowych na Morzu Śródziemnym. Fantazyjne, co?

Jeśli chodzi o nasze usługi, nie tylko znajdujemy dla Ciebie nieruchomość; jesteśmy twoimi towarzyszami w tej podróży. Zapewniamy całodobowe wsparcie, a nasze usługi są tworzone dokładnie tak, aby pasowały do Twoich potrzeb. A co powiesz na wycieczkę po dostępnych ofertach w Tivat? Jeszcze lepiej, Zaplanuj wizytę z nami, aby osobiście doświadczyć uroku Tivat! Jesteśmy absolutnie na szczycie naszej gry. Wystarczy zadzwonić lub napisać do nas, gdy jesteś gotowy, aby podjąć najlepszą decyzję swojego życia. Bez presji, nie spiesz się!