Hej tam! Witamy na dziewiczych wybrzeżach Sveti Stefan w Czarnogórze, prawdziwym klejnocie wybrzeża Adriatyku i obiecującym miejscu, jeśli szukasz nieruchomości i nieruchomości. Jesteśmy pełne nieodpartych ofert właśnie dla ciebie. Nie wahaj się więc skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji i pozwól nam cię zabrać.

Porozmawiajmy teraz o interesach, dobrze? Średnio nieruchomości w Sveti Stefan mają szeroki przedział cenowy-wszystko sprowadza się do tego, na co masz ochotę. Szukasz ekskluzywnej willi lub mieszkania z widokiem? Mogą one kosztować niezły grosz, od 5000 do 10 000 euro za metr kwadratowy. Ale hej, nie martw się, jeśli jesteś świadomy budżetu, mamy również opcje zaczynające się od około 2000 €za metr kwadratowy. Pamiętaj, że kluczem do dobrej nieruchomości jest zawsze lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja.

        

Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 270

Mieszkanie na Sveti Stefan 110 m2 z widokiem na morze na sprzedaż
  • W pobliżu morza
Oszałamiająca 2-piętrowa willa z widokiem na morze w Sveti Stefan
  • Widok na morze
Rentowny 3-gwiazdkowy hotel w Budvie, 900 m od plaży
  • Parking
Proszę podać wyszukiwane hasła w formularz powyżej aby uzyskać więcej wyników lub poprosić o .

                        


Posiadanie nieruchomości w Sveti Stefan nie jest starym spacerem po parku, bez siree! Oprócz obiecującej inwestycji finansowej, chodzi o posiadanie kawałka raju na ziemi. Wyobraź sobie, że każdego ranka odpoczywasz na plaży, popijając czarnogórską kawę, brzmi fajnie, prawda? Ponadto Czarnogóra oferuje korzystny system podatkowy, który sprawia, że własność nieruchomości jest dziecinnie prosta. To właśnie nazywam win-win!

Zastanawiasz się, jak wygląda życie w Sveti Stefan? To jak jeden długi urlop! Starożytna forteca, nietknięte wybrzeże Adriatyku, wzruszający miejscowi – wszyscy sprawią, że wpadniesz po uszy w to miejsce. Plus, czy wiesz, że Sveti Stefan był ulubionym miejscem ikon srebrnego ekranu, takich jak Elizabeth Taylor i Sophia Loren?

W porządku, przechodząc do tego, jak nasza agencja może pomóc. Oferujemy kompleksowe usługi-od wyboru nieruchomości i podpisania umowy, aż po uporządkowanie wszystkich nudnych legalności. A wisienka na wierzchu? Zawsze jesteśmy tutaj, aby poprowadzić Cię przez każdy etap procesu. Więc chodź, czas wykonać swój ruch! Zapytaj nas o ofertę, zarezerwuj wizytę i rozpocznij swoją niesamowitą podróż do posiadania kawałka tego czarnogórskiego raju. Zaufaj nam, pokochasz to!