Cześć wszystkim! Jeśli szukasz nieruchomości w Sutomore w Czarnogórze, trafiłeś w dziesiątkę. Ten mały kawałek raju jest pełen niedrogich właściwości, które przyspieszą twoje serce. Jeśli to brzmi w Twojej uliczce, wyślij nam wiadomość, a my przygotujemy dla ciebie słodkie oferty.

Porozmawiajmy o liczbach. W Sutomore znajdziesz szeroką gamę nieruchomości, od krzykliwych nadmorskich willi po urocze, przyziemne apartamenty. Średnia cena mieszkania tutaj wynosi około 1000 do 1500 euro za metr kwadratowy, daj lub weź. Wille, cóż, kosztują trochę więcej. Ale hej, z zapierającymi dech w piersiach widokami, które oferują, są warte każdego grosza.

                

Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach

1-20 pokaz 252

Nowe mieszkanie w barze z widokiem na ogród 36 м2
  • Nowy dom
Uroczy dom w Sutomore, świetna okazja
  • Meble
Uroczy dom w Sutomore, świetna okazja

Sutomore

  • Pokoje 0
  • Powierzchnia 104 m2
Czteropokojowy dom w scenic Sutomore-najniższa cena
  • Weź udział
Na sprzedaż duża działka 1704 m2 w Sutomore
  • Parking
Na sprzedaż duża działka 1704 m2 w Sutomore

Sutomore

  • Pokoje 0
  • Powierzchnia 1704 m2
Proszę podać wyszukiwane hasła w formularz powyżej aby uzyskać więcej wyników lub poprosić o .

                                  


Posiadanie nieruchomości w Sutomore jest jak posiadanie zwycięskiego losu na loterię. Nie chodzi tylko o potencjał inwestycyjny, ale to też jest całkiem solidne. Chodzi o jakość życia, którą możesz cieszyć się. To miejsce, w którym można odpocząć, odetchnąć świeżym powietrzem i po prostu odpocząć. Niewiele miejsc na Ziemi może się równać.

Sam Sutomore to wspaniałe, zwarte nadmorskie miasto. Ma złote piaszczyste plaże, które rozciągają się jak okiem sięgnąć, A oszałamiające tło czarnogórskich gór naprawdę dodaje tej dodatkowej odrobiny magii. A miejscowi są najbardziej przyjazną grupą, jaką kiedykolwiek spotkasz. Poza tym jest zabójcza lokalna scena wina. Kto może się temu oprzeć?

Jeśli chodzi o nas, chodzi o to, abyś znalazł własność swoich marzeń. Mamy kickass zespół pracuje przez całą dobę, gotowy, aby pokazać najlepsze Sutomore ma do zaoferowania. Jeśli masz ochotę zobaczyć, co jest dostępne, po prostu napisz do nas, a my zaczniemy toczyć piłkę. Możemy zorganizować wizyty w dowolnych nieruchomościach, które masz na oku, abyś mógł zacząć wyobrażać sobie swoje nowe życie w pięknym Sutomore.

Tam, nie tak bolesne, jak myślałeś, prawda? Cieszymy się, że jest beztroski, dostępny i co najważniejsze, ludzki. Ponieważ tacy jesteśmy, tylko ludzie pomagają innym ludziom znaleźć miejsce, które mogą nazwać domem. Więc na co czekasz? Cieszymy się, że możemy pomóc ci wejść do nowego rozdziału w Sutomore. Wyślij nam wiadomość i zacznijmy tę podróż do polowania na dom!