Witajcie, ludzie! Dobrze cię tu widzieć, na polowanie na niektóre prime nieruchomości w pięknym Susanj, Czarnogóra. Zakładam, że chcesz coś ekscytującego i nowego, aby dodać do swojego portfolio, mam rację? Shushan ma dla Ciebie odpowiednią ofertę, zaufaj mi! Jeśli masz ochotę uzyskać więcej informacji o nieruchomościach w tym ukrytym klejnocie, po prostu zgłoś prośbę. Mamy mnóstwo świetnych ofert, które tylko czekają na zdobycie, więc nie trać ani sekundy!

Przechodząc do cen, prawdopodobnie zastanawiasz się: "jaki jest koszt pierogów tutaj w Shushan, tak czy inaczej?"Ceny nieruchomości tutaj są tak zróżnicowane, jak krajobraz. Średnio w przypadku spiffy, dobrze położonego mieszkania spodziewaj się wyłożyć około 1500 do 2000 euro za metr kwadratowy. Cena idzie w górę, jeśli patrzysz na coś ze wspaniałymi widokami na morze lub bliskością centrum miasta. Fajnie, prawda?

            

Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 303

Nowe mieszkanie w Sutomore 100 m od piaszczystej plaży
  • W pobliżu morza
Mini hotel z 10 apartamentami w Bar Riviera Na sprzedaż
  • Weź udział
Proszę podać wyszukiwane hasła w formularz powyżej aby uzyskać więcej wyników lub poprosić o .

                                  


Teraz posiadanie nieruchomości w Susanj to nie tylko inwestycja finansowa. To też emocjonalne. Niesamowite jest posiadanie kawałka tego malowniczego miasteczka, i to nie tylko na słoneczne lata. Wyobraź sobie to, własne przytulne mieszkanie, filiżankę Jawy w dłoni i wysublimowany Czarnogórski krajobraz za oknem. To jest sen, prawda? Co więcej, możesz go wypożyczyć, gdy nie ma cię w pobliżu, zarobić kilka dolców na boku. Jakie to fajne?

Pozwól, że powiem ci coś o Shushan. To nie tylko kopalnia złota nieruchomości, to miejsce, które nadaje zupełnie nowe znaczenie zwrotowi "Living Life King Size". Życie tutaj ma inny rytm, jest wolniejszy, bardziej zrelaksowany, a ludzie, wow, są po prostu niesamowici! A sceneria, człowieku, jest jak coś ze snu z niekończącymi się błękitnymi morzami, zielonymi wzgórzami i złotymi zachodami słońca. Wspominałem o owocach morza? To dobre bicie ust!

Usługi? Mamy cię osłaniał! Nie tylko sprzedajemy nieruchomości, Wprowadzamy cię w zupełnie nowy styl życia. Jeśli nadal szukasz odpowiedniej nieruchomości lub planujesz wizytę, po co czekać? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odkryć, co to znaczy naprawdę mieszkać w Shushan w Czarnogórze. Mamy Klucze do Twojego przyszłego miejsca, wystarczy zadzwonić!

Pamiętaj, że w Shushan nie kupujesz tylko Nieruchomości. Kupujesz dużo szczęścia! Więc, uderz nas już i zanurz się w stylu życia Shushan. Warto!