Hej, Witamy w tętniącym życiem świecie nieruchomości w zadziwiającym pięknie, Rafailovichi, schowanym w Czarnogórze. Jeśli szukasz malowniczego miejsca do inwestowania, wysublimowanego letniego wypoczynku lub przytulnego domu nad morzem, trafiłeś w dziesiątkę. Przygotuj się więc na zanurzenie się głęboko w tej oazie i poproś o mnóstwo niesamowitych opcji nieruchomości w Rafailovichi. Jesteśmy tutaj, aby poprowadzić Cię przez każdy krok.

Teraz musisz się zastanawiać nad ciastem, które musisz wyłożyć. Cóż, średnie ceny nieruchomości w Rafailovichi nie są dokładnie kroplą w wiadrze, ale to kradzież, biorąc pod uwagę oszałamiającą wartość, którą otrzymujesz. Wygodne mieszkanie może kosztować około 2000 euro za metr kwadratowy, a dla eleganckiej, nowoczesnej willi możesz patrzeć na wszystko od 500 tys.do 2 mln euro.

    

Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach

1-20 pokaz 280

Sea close luxury 26 m2 studio w Rafailovići, świetna inwestycja
  • Weź udział
Luksusowy penthouse przy plaży w Rafailovichi ze wspaniałymi widokami
  • Widok na morze
Na sprzedaż mieszkanie 77 м2 w Rafailovichi Budva z widokiem na morze
  • Widok na morze
Nadmorski klejnot: 2 pokojowe mieszkanie w Rafailovici-nie przegap!
  • Pierwsza linia
Apartament w Rafailovichi o powierzchni 52 m2 przy plaży
  • Balkon
Mieszkanie 55,82 m2 w miejscowości Przno w nową siedzibę kompleks
  • Weź udział
Proszę podać wyszukiwane hasła w formularz powyżej aby uzyskać więcej wyników lub poprosić o .

                                  


Ach, posiadanie nieruchomości w Rafailovichi, naprawdę nic takiego! To jak posiadanie kawałka raju. Nie tylko inwestujesz w cegły i zaprawy, ale także inwestujesz w obfitość niezapomnianych wrażeń i solidną przyszłość pełną plażowych letnich wypadów. To jak zdobycie kluczy do niekończącego się miejsca wakacyjnych wibracji i słonecznych dni.

Mówiąc o Rafailovichi, cóż, jest to malownicza nadmorska wioska z relaksującą atmosferą, ciepłymi ludźmi i oszałamiającymi krajobrazami. To miejsce, w którym możesz żyć na swoich warunkach. Wyobraź sobie, że codziennie budzisz się przy kuszącym zapachu świeżych owoców morza z zapierającym dech w piersiach widokiem na Morze Adriatyckie lub spacerujesz po piaszczystej plaży, podziwiając zachód Słońca jak ożywająca Pocztówka. Życie w Rafailovichi jest nie tylko wygodne; to rzeczy, z których powstają marzenia! Przygotuj się na zauroczenie tym sekretnym klejnotem.

Nasza agencja szczyci się zapewnieniem najwyższej klasy, spersonalizowana usługa poruszania się po morzu opcji nieruchomości. Niezależnie od tego, czy polujesz na Pluszowy nadmorski bungalow, przytulny apartament typu studio czy luksusową willę, rozważ to. Więc nie wstydź się, skontaktuj się już dziś, aby uzyskać zaktualizowaną listę nieruchomości w Rafailovichi lub jeszcze lepiej umów się na wizytę. Obiecujemy, że będzie to warte twojego czasu.