Witamy, Witamy! Jesteśmy bardzo podekscytowani, że sprawdzasz Petrovac, nieoszlifowany diament, jeśli chodzi o nieruchomości. Spójrz, jeśli szukasz nieruchomości, która łączy urok starego świata z nowoczesnymi udogodnieniami, Petrovac w Czarnogórze jest właśnie dla Ciebie! Więc kolego, jeśli chcesz więcej opcji, daj nam krzyczeć, mamy mnóstwo fantastycznych opcji nieruchomości, które tylko czekają na Ciebie, dostosowane do Twoich upodobań i budżetu.

Mówiąc o budżecie, średnia cena za podkładkę w Petrovacu nie sprawi, że twój portfel wpadnie w zimny pot. Szukamy około 2000 do 3000 euro za metr kwadratowy mieszkania. Pamiętaj jednak, że lokalizacja i typ nieruchomości mogą zmieniać rzeczy. Chcesz widok na morze lub spokojne gaje oliwne, nowoczesny apartament lub zabytkowy dom, mamy wszystko!

            

Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 173

Odnowione 1-pokojowe mieszkanie 41 m2 w Petrovac w pobliżu morza
  • W pobliżu morza
Uroczy apartament z 2 sypialniami i tarasem w Petrovac
  • Balkon
Wspaniałe 2 pokojowe mieszkanie 60m2 w centrum Petrovac z tarasami
  • W pobliżu morza
Proszę podać wyszukiwane hasła w formularz powyżej aby uzyskać więcej wyników lub poprosić o .

                        


Hej, posiadanie nieruchomości w Petrovac jest jak jedzenie ciasta i jedzenie go. Nie tylko możesz cieszyć się oszałamiającym widokiem na Morze Adriatyckie, ale także masz szansę na letnie wakacje bez wydawania dużych pieniędzy na pokój hotelowy. Poza tym, jeśli nie możesz dotrzeć na plażę, nie martw się. Wynajmij go i pozwól swojej nieruchomości zarobić dla ciebie trochę zieleni!

Petrovac to nie tylko nieruchomości czy widoki. To cała paczka. Ciepli ludzie, piękne długie plaże, przewiewna promenada z kawiarniami i restauracjami serwującymi wspaniałą kuchnię tej krainy. Czy wspomniałem, że Petrovac ma również średniowieczne zamki? Tak, stoi ładnie na tle dwóch XVI-wiecznych fortów weneckich! Mieszkający tu emigranci zawsze mają fajną historię do opowiedzenia.

Dobra, dość gadania, przejdźmy do mosiężnych pinezek! Nasza agencja zapewnia pełną obsługę - od wyszukiwania najlepszych nieruchomości, negocjacji, papierkowej roboty i obsługi posprzedażnej. Mamy zespół ekspertów, którzy znają Petrovaca jak własną kieszeń. Nie jesteśmy tylko opiekunami; spełniamy marzenia! Zastrzel nam wiadomość lub przyjdź i spójrz na fantastyczne oferty nieruchomości i nieruchomości, które mamy. Widzisz, w Petrovac każdy dzień jest jak wymarzone wakacje. Więc zabierzmy Cię do akcji!