Hej, dobrze cię tu widzieć! Jeśli szukasz nieruchomości lub nieruchomości w Krashichi, Czarnogóra, trafiłeś we właściwe miejsce! Nie mógłbym być szczęśliwszy, mogąc pomóc Ci znaleźć wymarzone miejsce. Więc na co czekasz? Zejdź z ogrodzenia i uderz mnie, porozmawiajmy o tym, co mamy do zaoferowania!

Teraz o tych wszystkich ważnych cenach. W Krashichi można spodziewać się trochę mieszanej torby, podobnie jak przekąski na dobrym przyjęciu koktajlowym. Średnio szukamy od 250 000 do 500 000 euro za willę. Apartamenty są nieco tańsze, zwykle około 100 000 do 200 000 euro. Pewnie, dla niektórych może to zabrzmieć dużo, ale hej, to nie jest Nowy Jork! Pamiętaj też, że ceny mogą trochę tańczyć, w zależności od lokalizacji i tego, czy masz ładne widoki na morze.

                

Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 199

Nowy apartament z widokiem na morze lux w Tivat na etapie budowy
  • W pobliżu morza
Ekskluzywna willa przy plaży w Kostanica z 4 apartamentami: mini hotel z plażą
  • Pierwsza linia
Nowy dom w Krashichi 30m od morza z panoramicznym widokiem
  • W pobliżu morza
Malowniczy 3-piętrowy dom w Krasici z widokiem na morze i palmą
  • Pierwsza linia
Luksusowa nowa willa w Krashichi z basenem 10 kroków od morza
  • Weź udział
Trzypiętrowy dom w Krasici z widokiem na zatokę Kotor
  • Widok na morze
Działka na sprzedaż w Lushtica na budowę willi
  • W pobliżu morza
Proszę podać wyszukiwane hasła w formularz powyżej aby uzyskać więcej wyników lub poprosić o .

                                  


Posiadanie nieruchomości w Krashichi jest trochę jak zdobycie złotego biletu. To nie tylko inwestycja, ale wybór stylu życia, widzisz. Daje Ci dostęp do zapierającego dech w piersiach naturalnego piękna okolicy, lokalnej kultury i powolnego, ale stałego impulsu życia regionu. Zasadniczo nie kupujesz tylko domu lub mieszkania, kupujesz kawałek nieba, kupujesz swój własny kawałek Czarnogóry.

Porozmawiajmy teraz o życiu w Krashichi. Mówiąc prościej, to jak życie na pocztówce. Wyobraź sobie, że budzisz się każdego ranka ze wspaniałym widokiem na Morze Adriatyckie, pijąc poranną kawę w malowniczej kawiarni na Starym Mieście i spędzając popołudnia oglądając zachód słońca z prywatnego balkonu. Czy wiesz, że Krashichi jest otoczony jednymi z najpiękniejszych szlaków turystycznych w Czarnogórze? Tak, to coś innego!

Dość o tym miejscu, porozmawiajmy o interesach. Jako twój agent nieruchomości oferuję szereg usług na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy szukasz przytulnego mieszkania w środku miasta, czy willi schowanej na wzgórzach, zapewniam cię. Po prostu napisz do mnie, i możemy zacząć badać swoje opcje razem. Możesz na mnie liczyć, że twoje doświadczenie będzie płynne, zabawne i satysfakcjonujące. Daj spokój, zróbmy to marzenie o nieruchomości!

I hej, pamiętaj, chociaż dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszystkie nasze informacje są na miejscu, nie zaszkodzi dwukrotnie sprawdzić na wszelki wypadek. Nigdy nie możesz być zbyt ostrożny, prawda? Ponadto rynek jest trochę dziką bestią, więc ceny mogą się różnić. W każdym razie, nie mogę się doczekać, aby usłyszeć od Ciebie, i znajdźmy tę wymarzoną nieruchomość dla Ciebie w Krashichi!