Hej, jakie jest dobre słowo? Chcesz zdobyć kilka najlepszych nieruchomości w Kotorze, Czarnogóra? Cóż, mamy dla Ciebie kilka niebiańskich miejsc! Nie znajdziesz bardziej malowniczego miejsca, które można nazwać domem niż Kotor. Potrzebujesz więcej opcji? Po prostu krzycz na nas, a będziemy szeleścić więcej piękności, aby połaskotać Twoje fantazje.

Porozmawiajmy więc o liczbach. Przeciętne ciasto, które rozwidlisz na nieruchomość, kosztuje od 1500 do 2500 euro za metr kwadratowy, daj lub weź. To trochę moneta, ale uwierz nam, jest warta każdego centa! Eleganckie apartamenty na Starym Mieście mogą być nieco droższe, ale hej, wielkość nie jest tania, prawda?

            

Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 200

Nowy dwupokojowy apartament w Muo Kotor z widokiem na morze
  • W pobliżu morza
Uroczy dwupoziomowy 60 m2 w zabytkowym Starym Mieście w Kotorze
  • W pobliżu morza
Proszę podać wyszukiwane hasła w formularz powyżej aby uzyskać więcej wyników lub poprosić o .

                             


Masz serce ustawione na posiadanie wspaniałej nieruchomości w Kotorze? Masz bystre oko, przyjacielu. Własność tutaj nie tylko stawia cię w całkiem błyszczącym miejscu, ale prawa też są całkiem fajne. Cudzoziemcy mogą szkopuł nieruchomości tak samo łatwo jak miejscowi ludzie. Więc stempel swoje imię na tej wspaniałej nieruchomości i rozkoszuj się słońcem!

Teraz przeżuj tłuszcz o samym Kotorze. Jak tu wygląda życie, pytasz? Cóż, to absolutny sen, mówimy ci! Położony u podnóża majestatycznej góry i całujący lazurowe wody pięknej zatoki, to najładniejszy obraz, jaki kiedykolwiek zobaczysz. Spacerując, zostaniesz uderzony magicznym urokiem starego świata, niesamowitą scenerią i przyjaznymi mieszkańcami. A czy wspominaliśmy o oszałamiającej architekturze i bogatej historii? Tak, ma wszystko.

Kiedy nadejdzie czas, aby zawrzeć umowę na wymarzonej nieruchomości, nasz zespół crack jest tutaj, aby cię rozwiązać. Zajmiemy się całym legalnym jazzem, uporządkujemy negocjacje, zajmiemy się porządkowaniem wszystkich dokumentów, a nawet pomożemy w renowacji, jeśli taki jest twój klimat. Więc jeśli jesteś gotowy, aby umówić się na oglądanie lub chcesz, abyśmy wyszukali dla ciebie więcej ofert nieruchomości, po prostu skontaktuj się z nami. Jesteśmy tutaj, aby Twój wymarzony dom stał się rzeczywistością!

Poważnie, kolego. Zasięg Kotor. Te możliwości nie pukają każdego dnia. Wybierz swoją idealną nieruchomość, wygrzewaj się w tętniącym życiem Kotorze i pozwól nam poradzić sobie z ciężkim podnoszeniem. Brzmi jak plan, co? Zróbmy to!