Cześć, Witamy innych entuzjastów nieruchomości! Szukasz więc złotej okazji do zabezpieczenia nieruchomości lub nieruchomości w Budvie w Czarnogórze. Najlepszy wybór, przyjacielu. Tutaj zapewniamy szereg fantastycznych ofert na bloku, które dadzą ci szansę na Twoje pieniądze. Poczuj puls? Poproś o więcej ofert, a zapewniam cię, że będziesz rozpieszczany wyborem.

Teraz pojawia się największe pytanie, co z cenami, prawda? Cóż, średni koszt wszechstronnej nieruchomości w Budvie może sprawić, że powiesz whoa! Usiądź wygodnie, kosztuje około 2500 do 4000 euro za metr kwadratowy. Jeśli szukasz pluszowego mieszkania, liczba ta może wynosić około 100 000 euro lub więcej. Cena może wydawać się nieco stroma, ale zaufaj mi, z ujęciem malowniczego piękna i luksusowego życia, to niewielka cena do zapłacenia.

            

Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach

1-20 pokaz 224

Umeblowane dwupokojowe mieszkanie 58m2 w Budva
  • Nowy dom
Nowy luksusowy 3-pokojowy apartament z basenem w Glavati obok plaży Jaz
  • Weź udział
Rentowny 3-gwiazdkowy hotel w Budvie, 900 m od plaży
  • Weź udział
Mieszkanie 42 m2 w Budva z widokiem na zielony park
  • Nowy dom
Proszę podać wyszukiwane hasła w formularz powyżej aby uzyskać więcej wyników lub poprosić o .

                             


Posiadanie nieruchomości w Budvie jest jak posiadanie biletu jackpot. Nie tylko dlatego, że jest to inwestycja na najwyższym poziomie, ale dlatego, że wiąże się z przywilejem wyłączności. Wyobraź sobie, letni dom nad Adriatykiem, a może mieszkanie z widokiem na góry, brzmi marzycielsko, prawda? Plus, wskaźnik aprecjacji nieruchomości tutaj jest zdumiewający. Przy stałym rytmie turystów napływających, wynajem może sprawić, że będziesz miał niezły grosz na boku.

Budva to fantastyczny gobelin Adriatyckiego uroku, historycznych cudów i tętniącego życiem nocnego życia. To koktajl Staromiejskiego ciepła i nowoczesnego miejskiego stylu życia. Życie tutaj jest jak bycie na niekończących się wakacjach. Od nadmorskich przysmaków, takich jak Mogren Beach, po historyczne cuda, takie jak Cytadela, Budva ma poncz. Klimat jest łagodny jak letnia bryza, a ludzie są tak ciepli, jak przychodzą.

Teraz o nas? Oferujemy kompleksowe usługi-kupno, sprzedaż, wynajem nieruchomości. Jesteśmy Twoimi powiernikami, Twoimi wskazówkami, a przede wszystkim zaufanymi partnerami. Nic nie sprawia, że nasz dzień jest bardziej niż pomoc w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Po co czekać? Prośba o nasze oferty nieruchomości. Chcesz poczuć ten Czarnogórski klimat? Zaplanujmy wizytę. Uwierz mi, Budva zadziwi cię, a kto wie, może znajdziesz nieruchomość, która jest właśnie dla Ciebie, jak ulał. Teraz idź po swój przyszły klejnot nieruchomości!