Hej tam! Musisz sprawdzać nieruchomości i nieruchomości w Baoshichi, prawda? Dobrze, to dość sprytny ruch. Baoshichi to prawie ukryty klejnot Czarnogóry i mamy dla Ciebie kilka godnych ślinienia właściwości. Więc, co powiesz na przecięcie nam linii, tak? Obiecujemy wpuścić do skrzynki odbiorczej jedne z najlepszych ofert nieruchomości, którym trudno będzie się oprzeć!

Porozmawiajmy teraz o cenach. Spójrzmy prawdzie w oczy, każdy ma budżet. Cóż, w Baoshichi Rynek nieruchomości był miły dla ludzi. Średnio na przyzwoite mieszkanie wydałbyś około 80 000-90 000 euro. Jeśli bardziej interesują Cię wille z widokiem na wspaniałe widoki, to patrzysz na cenę około 300 000-400 000 euro. Wcale nie nędzny, biorąc pod uwagę, co dostajesz za swoje pieniądze, prawda?

        

Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-20 pokaz 203

Ekskluzywna willa przy plaży w Kostanica z 4 apartamentami: mini hotel z plażą
  • Pierwsza linia
Apartament z 1 sypialnią i 2 tarasami w Baoshichi, Herceg Novi
  • W pobliżu morza
Na sprzedaż duża działka w Baoshichi Herceg Novi pod budowę hotelu
  • Widok na morze
Proszę podać wyszukiwane hasła w formularz powyżej aby uzyskać więcej wyników lub poprosić o .

                             


Posiadanie nieruchomości w Baoshichi, kolego, to naprawdę jak posiadanie kawałka raju. Wyobraź sobie, że budzisz się z tymi spektakularnymi widokami na góry lub odpoczywasz na balkonie, gdy słońce zachodzi nad Adriatykiem. Co więcej, miejscowi są tak ciepli i gościnni, że w mgnieniu oka poczujesz się jak w domu. To takie miejsce, nie tylko zostajesz, ale należysz.

AHA i porozmawiajmy o życiu w Baoshichi. To cholerne miejsce ma swój urok. Wyobraź sobie to: urocze brukowane uliczki, Oszałamiająca Architektura Starego Świata, zrelaksowany styl życia i zabójcze owoce morza. Ponadto znajduje się w nim zabytkowy klasztor Vojnik. Wybierz się tam i zaufaj mi, zgubiłbyś się w jego spokoju. Wisienką na torcie? Morze Adriatyckie z krystalicznie czystą, błękitną wodą znajduje się zaledwie rzut kamieniem.

W porządku, jeśli chodzi o nasze usługi, przynosimy towary do stołu, jeśli chodzi o nieruchomości i nieruchomości w Baoshichi. Z nami otrzymujesz najwyższej klasy, kompleksową pomoc, niezależnie od tego, czy kupujesz, sprzedajesz, czy leasingujesz. Nasz zespół jest tak lokalny, jak tylko możesz, co oznacza, że znają najlepsze nisze w Baoshichi. Więc, żadnych żartów tutaj, dostajesz prawdziwą ofertę. Po prostu przywitaj się, otrzymasz od nas wizytę z całą listą nieruchomości do wyboru. Poza tym możemy zorganizować wizyty w nieruchomości, kiedy tylko powiesz. Jak to?

W porządku, następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest skontaktowanie się z nami. Wyślij nam szybki okrzyk, aby zobaczyć najnowsze i najlepsze oferty w Baoshichi. Mówię Ci, nie pożałujesz. Skorzystajmy z okazji, dobrze? Super, czekamy na wiadomość od Ciebie!