Hej, musisz być tutaj w poszukiwaniu małego kawałka raju w postaci nieruchomości i nieruchomości w Uteha w Czarnogórze, prawda? Cóż, masz szczęście! Mamy tutaj Świętego Graala ofert nieruchomości, pełen wszelkiego rodzaju niesamowitych możliwości w Uteha. Chcesz uzyskać pełny obraz? Nie czekaj, napisz do nas na najgorętsze oferty.

A więc o tych średnich cenach. Nieruchomości w Uteha ma szeroki zakres, ludzie. Możesz złapać wygodne mieszkanie z 1 sypialnią za około 50 000€. Potrzebujesz czegoś bardziej przestronnego dla rodziny? Dom z 3 sypialniami może kosztować około 200 000 euro. A jeśli naprawdę chcesz żyć życiem typu king-size, istnieją luksusowe nieruchomości, które zapewnią ci około 500 000 euro na najwyższym końcu. Całkiem spread, co?

            

Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami
Zezwalaj powiadomieniom na otrzymywanie w przeglądarce informacji o nowych obiektach zgodnie z Twoimi kryteriami

1-21 pokaz 61

Dwa nowe domy w Uteha z widokiem na morze obok plaży
  • Nowy dom
Big 4 store house mini hotel w Uteha z widokiem na morze
  • Widok na morze
Willa 200m2 w Kruce-bliskość morza
  • Weź udział
Willa 200m2 w Kruce-bliskość morza

Utjeha

  • Pokoje 0
  • Powierzchnia 200 m2
Oszałamiający widok na morze 1370 m2 w barze na 2 wille
  • Weź udział
Nowy nowoczesny dom 160 m2 obok Baru, działka 400 m2
  • Parking
Luksusowy dom z widokiem na morze 200 m2 w Utjeha, Czarnogóra
  • Widok na morze

                             


Czy twoje serce nastawione jest na inwestycję i posiadanie nieruchomości w Uteha? Wspaniały wybór, przyjacielu. To fenomenalne miejsce do inwestowania i masz solidny potencjał zysku. Rentowności wynajmu są wysokie, zwłaszcza w przypadku wynajmu wakacyjnego w sezonie letnim. Rosną również wartości nieruchomości, obiecując z czasem duże uznanie. Zaufaj mi, nieruchomości w Uteha to skarbnica.

Teraz o Uteha. To nadmorskie miasteczko jest jak mały klejnot położony nad Adriatykiem. Jest wyluzowany, oferuje wspaniałe widoki na morze i jest pełen przyjaznych mieszkańców. Ponadto piaszczyste plaże Uteha nie mają sobie równych-idealne do opalania i pływania. I zgadnij co? Ma uroczy mały kościół na wzgórzu - Kościół św. Przez cały rok jest dość cicho, co czyni go idealnym miejscem na relaks i doładowanie.

Jeśli chodzi o nasze usługi agencyjne, za każdym razem staramy się trafić w dziesiątkę. Od polowania na najlepsze domy mieszkalne lub przestrzenie komercyjne po poprowadzenie Cię przez każdy etap procesu zakupu, mamy Twoje plecy. Heck, możemy nawet pomóc w renowacji i zarządzaniu nieruchomościami. Tak więc, jeśli chcesz odkryć najlepszą nieruchomość w Uteha, daj nam szturchnięcie. Możemy rozłożyć czerwony dywan z ofertami nieruchomości, które są odpowiednie dla Ciebie lub przetransportować Cię prosto do Uteha, aby nie spieszyć się, odwiedź look-see.

I pamiętaj, że nie musisz sam wykonywać całego podnoszenia ciężarów. Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Pogadajmy, co? Inwestowanie w nieruchomości Uteha może być najlepszą decyzją, jaką podejmiesz w tym roku. Co ty na to?