Witajcie, ludzie! Jeśli jesteś na polowanie na domy i wille w Mrčevac, Czarnogóra, jesteś we właściwym miejscu. Nie, masz to-to nie sen, to jest prawdziwe i nazywa się Mrčevac. Załatwmy Ci idealne miejsce, dobrze? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać jeszcze więcej słodkich ofert i ofert. Mamy twój idealny dom, który czeka właśnie tutaj, obiecaj!

Teraz o części ciasta. Średnio domy i wille w Mrčevac mogą kosztować od 100 000 do 500 000 euro. Całkiem przystępne jak na smak raju, nie sądzisz? Cena może się oczywiście zmieniać w zależności od gadżetów, takich jak rozmiar, lokalizacja i udogodnienia. Ale hej, bang for the buck jest tutaj gwarantowany!
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach

1-20 pokaz 30

Invest projekt budowy domu w centrum Tivat
  • Parking
Zabytkowy kamień 130 m2 dom w Kavaci, Kotor do rekonstrukcji
  • Weź udział
Nowy 2 piętrowy dom w Kavach na sprzedaż z basenem
  • Parking
Budynek mieszkalny w Mazinie 2
  • Widok na morze
Budynek mieszkalny w Mazinie 2

Tivat

  • Pokoje 11
  • Powierzchnia 240 m2
Rentowny hostel w centrum Tivat, potencjał ekspansji
  • Weź udział
Kamienica w budowie w Tivat na sprzedaż
  • Parking
Kamienica w budowie w Tivat na sprzedaż

Tivat

  • Pokoje 3
  • Powierzchnia 120 m2

                        


Wyobraź sobie, posiadanie domu lub willi w tym pięknym mieście! To jak posiadanie kawałka nieba. I powiem Ci, nie chodzi tylko o cegły i zaprawy. Chodzi o spokój, niepowtarzalny klimat, niezrównaną jakość życia. Nie kupujesz tylko nieruchomości; kupujesz styl życia-Styl życia Mrčevac!

Mówiąc o Mrčevac-och, Mrčevac! Spokojne, urzekające miasto położone w samym sercu Czarnogóry. Piękne krajobrazy, spokojna okolica,odmładzające powietrze, panoramiczne widoki-to wszystko. A wisienka na wierzchu? Przepyszna lokalna kuchnia, której nie można się oprzeć. Uwierz mi, życie tutaj jest tak dobre, jak to tylko możliwe.

Teraz, jako twoja zaufana Agencja nieruchomości, nie chodzi tylko o sprzedaż Nieruchomości. Jesteśmy twoim przewodnikiem, twoim partnerem, twoim przyjacielem w tej podróży. Jesteśmy tutaj, aby dać ci poufnych informacji, negocjować najlepsze oferty dla Ciebie, dbać o papierkowej roboty, i zapewnić płynne przejście – wiatr procesu od początku do końca!

Tak, gotowy, aby zanurzyć się w piękno Mrčevac? Daj nam buzz, a pokażemy Ci swoje wymarzone domy. Wyruszmy razem w tę ekscytującą podróż. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami tym rajem.