Jak kupić dom lub willę w Czarnogórze: opcje, ceny


Szukasz aktualnych ofert domów i willi w Czarnogórze na sprzedaż? Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać więcej opcji.

Wielu turystów planuje kupić własny dom na wybrzeżu Adriatyku w Czarnogórze. Istnieje wiele doskonałych opcji zakupu na rynku nieruchomości w Czarnogórze. Ceny domów są dość demokratyczne w tym aktywnie rozwijającym się kraju Europejskim.
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach
Określ kryteria wyszukiwania i włącz bezpłatne powiadomienia, aby otrzymywać informacje w przeglądarce o nowych obiektach

1-20 pokaz 363

Nowy drewniany dom w Zabljaku na odpoczynek lub wynajem
 • Parking
Nadmorski Dom 142 m2 w Sutomore z oszałamiającym widokiem
 • Weź udział
Mini hotel z 10 apartamentami w Bar Riviera Na sprzedaż
 • Meble
Proszę podać wyszukiwane hasła w formularz powyżej aby uzyskać więcej wyników lub poprosić o .
Podzielimy się informacjami na temat procedury zakupu domu lub willi w Czarnogórze, jakie nieruchomości i gdzie lepiej kupić, procedura zakupu domu.

Jakie są zalety zakupu domu w Czarnogórze


Nieruchomości w Czarnogórze są często rozważane przez obcokrajowców do emigracji i inwestowania. Domek na wybrzeżu czystego Adriatyku może być również wykorzystywany jako przytulna rezydencja na letnie wakacje. Rozważ wszystkie korzyści płynące z zakupu nieruchomości w tym malowniczym kraju bałkańskim.
Zalety zakupu prywatnego domu w Czarnogórze:
 • perspektywy biznesowe, można zorganizować zyskowny biznes w turystyce;
 • w kraju obowiązuje bezwizowy reżim dla wielu narodowości;
 • rozsądne ceny utrzymania obiektów mieszkalnych;
 • optymalne ceny za metr kwadratowy;
 • duży wybór prywatnych domów, willi i domków w różnych miejscowościach kraju;
 • możliwość uzyskania zezwolenia na pobyt stały na uproszczonych warunkach z późniejszym wydaniem stałego pobytu;
 • prywatny dom w kurortach Czarnogóry można opłacalnie wynająć turystom w szczycie sezonu, uzyskując doskonały dochód.


Czarnogóra to kraj przyjazny dla środowiska, wygodny do wypoczynku i stałego pobytu. Jest tu wielu obcokrajowców, gościnna populacja, niski wskaźnik przestępczości. Dobrze rozwinięta infrastruktura. Korzyści z życia w Czarnogórze we własnym domu jest wiele. Cudzoziemcy, którzy wybierają ten kraj na emigrację, nie rezygnują z decyzji na przestrzeni lat.

Rodzaje domów w Czarnogórze


Możesz kupić nieruchomość w Czarnogórze na rynku pierwotnym i wtórnym. Kupujący mają do dyspozycji ogromny wybór prywatnych domów o różnych powierzchniach i wyposażeniu.
rodzaje domów w Czarnogórze do nabycia:
 • gotowe do zamieszkania domy z panoramicznymi widokami na wybrzeże;
 • nowe budynki do wykończenia i remontu;
 • luksusowe wille z nowoczesnym designerskim remontem i pełnym wyposażeniem (meble, sprzęt AGD);
 • domy budżetowe klasy ekonomicznej;
 • prywatne domy z przestronnymi działkami, przytulnymi tarasami, balkonami, basenami na terenie.


Istnieje wiele opcji. Możesz zapoznać się ze wszystkimi aktualnymi ofertami właścicieli na stronie sprzedaży nieruchomości. Pamiętaj, że nie ma możliwości umieszczenia wszystkiego, co istotne w Internecie. Jeśli naprawdę chcesz znaleźć ciekawą willę lub dom, wypełnij formularz zapytania o podobny obiekt, a my poinformujemy Cię o potrzebnych opcjach.

w jakim miejscu najlepiej kupić dom w Czarnogórze


W Czarnogórze jest wiele przytulnych miasteczek i miasteczek, w których można kupić prywatny dom lub willę na stałe, na wakacje lub do celów komercyjnych.

Jeśli kupujący jest zainteresowany wynajęciem domu, musisz rozważyć opcje w kurortach położonych na wybrzeżu Adriatyku: Budva, Bar, Tivat, Kotor, Sutomore, Petrovac, Herceg Novi itp.

Mieszkania w tych miastach zainteresują również kupujących rozważających nieruchomości na wakacje lub pobyt stały w Czarnogórze z możliwością zorganizowania własnego biznesu związanego z turystyką.

Dobrym rozwiązaniem dla emigrantów będzie również Podgorica - stolica Czarnogóry. Nie ma tu wybrzeża morskiego, ale dobrze rozwinięta infrastruktura i życie kulturalne. Działają przedszkola, szkoły, centra medyczne, a także różne firmy, w których można znaleźć wykwalifikowanych specjalistów do stałej pracy.

Koszt domu lub willi w Czarnogórze


W porównaniu z innymi krajami europejskimi ceny nieruchomości w Czarnogórze są najbardziej akceptowalne.

Najdroższe domy znajdują się w nadmorskich miastach kraju, gdzie rozwinięta jest turystyka. W cenach za 1 m2 Tivat i Budva są liderami. O rząd wielkości tańsze nieruchomości w centralnej części Czarnogóry. To prawda, że w tych miastach nie ma wybrzeża morskiego, ale nadaje się do stałego zamieszkania. Dotarcie do morza nie będzie trudne, w kraju dobrze rozwinięty węzeł komunikacyjny, transport publiczny kursuje we wszystkich kierunkach.

Jak kupić dom w Czarnogórze


Obywatele z dowolnego kraju mogą swobodnie kupić prywatny dom lub willę w Czarnogórze, przestrzegając ogólnych zasad transakcji nieruchomości. Możesz sam wybrać odpowiednią opcję zakupu, studiując aktualne reklamy na stronach sprzedaży przez internet lub korzystając z usług naszych pośredników w handlu nieruchomościami z wyspecjalizowanych agencji.

Po wybraniu domu do nabycia konieczne jest sprawdzenie wszystkich dokumentów dotyczących nieruchomości, braku obciążeń, dostępności pozwoleń na sprzedaż od współwłaścicieli (jeśli kilka osób ma prawo do nieruchomości). Doświadczeni specjaliści z agencji nieruchomości szybko poradzą sobie z tą pracą.

Dalsze działania:

 1. zbieranie dokumentacji do złożenia w kancelarii notarialnej.
 2. zawarcie umowy przedwstępnej u notariusza z wpłatą zadatku w wysokości 10% wartości domu prywatnego wybranego do zakupu.
 3. w wyznaczonym dniu w towarzystwie prawnika i tłumacza rosyjskojęzycznego sporządzana jest transakcja sprzedaży.
 4. umowa określa okres, w którym kupujący musi spłacić pozostałą kwotę długu za zakupiony Dom. Pieniądze są przekazywane na konto bankowe sprzedawcy.
 5. Po otrzymaniu płatności Sprzedawca pisze Paragon.
 6. Notariusz wysyła trzeci egzemplarz umowy do katastru, gdzie już odbywa się ponowna rejestracja nieruchomości na nazwisko nowego właściciela.
 7. Kupujący otrzymuje certyfikat własności budynku mieszkalnego w Czarnogórze i płaci podatek od zakupu nieruchomości.


Średnio Papierkowa robota w centrum katastralnym zajmuje 1 miesiąc. Po tym okresie kupujący staje się pełnoprawnym właścicielem prywatnego domu w Czarnogórze.